Lucid Animism Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lucid Animism Szerepjáték

Lucid Animism - a létező álmok világa. Éld meg az álmaid, légy mások rémálma!
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Savannah&Nick
Savannah&Nick EmptyHétf. Márc. 11, 2013 10:34 am by Nick O. Cylwers

» Saját hirdetés
Savannah&Nick EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 2:48 am by Admin

» Where we belong || Harry Potter új generáció FRPG
Savannah&Nick EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 1:42 am by Vendég

» Játékostárs-kereső
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 11:48 pm by Stefan von Leander

» Új képesség igénylése
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:22 pm by Admin

» Mr. Kal'Assan; Marléne S. A. - Színházi est
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 8:19 am by Marléne S. Arwisc

» Fejlődés szabályai
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 6:53 am by Admin

» Shane Roderick Kal'Assan
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 6:24 am by Marléne S. Arwisc

» Bernardo Tyran's
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 6:01 am by Bernardo Tyran's

» Világleírás ismertető
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 5:05 am by Marléne S. Arwisc

» Sherwood College
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:31 am by Admin

» The Killing Dance
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:29 am by Admin

» Marvel World
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:26 am by Admin

» Last minutes & lost evenings
Savannah&Nick EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:21 am by Admin

» Nickolas Othello Cylmers
Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 5:46 am by Nick O. Cylwers

Top posters
Admin
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Nick O. Cylwers
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Savannah
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Marléne S. Arwisc
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Bailey Crouse
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Stefan von Leander
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Shane Kal'Assan
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Bernardo Tyran's
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Tyros E. Nott
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Eleanor Silencio
Savannah&Nick I_vote_lcapSavannah&Nick I_voting_barSavannah&Nick I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Affiliates
Savannah&Nick 160x1210

 

 Savannah&Nick

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:04 am

A nikotin csak lassan szivárgott vénáimba, azt az érzést keltve, hogy bebarangolja egész lényemet. A halk kopogtatásra mégis hevesen nyomom el a cigit az ablakpárkányon, s miközben ellépek az ablaktól, gyorsan bepermetezem a szoba levegőjét vanília illatú parfümömmel.
- Khm, gyere csak be! – szólok oda halkan, s bájos mosollyal fogadom Agatha nénit. Ő amolyan dadusféle, gyerekkorom óta vigyáz rám, ha anyuék épp távol vannak. Őszintén szólva, neki a legnehezebb hazudnom, mert mindig csak óvni akart mindentől és megbízhattam benne. De hogy is értené meg, hogy drogokat árulok mindenféle partin? Különben is, jócskán túlvan már az ötödik x-en, nem akarom, hogy szívinfarktust kapjon miattam.
- Savannah, édesem, készülsz valahová? Kész a vacsora, gyere le! – mondja kedves, mély hangján, amit már jól ismerek. Mélyet szippant a szoba levegőjéből és összevont szemöldökkel néz rám. – Valami megégett? – kérdezi kíváncsian, de tekintetében semmiféle gyanakvás nem látszik.
- Nem, tudtommal semmi. De nem vacsorázom ma itthon, Emilia meghívott magukhoz vacsorára. És…megkért, hogy magyarázzam el a húgának néhány dolgot biológiából. Szegényke, nehezen érti meg, amit olvas.
Agatha néni vonásai ellágyulnak, s rám mosolyog. Olyan régóta ismer, hogy szinte elvárnám, hogy észrevegye, ha hazudok neki. De azt hiszem, az igazi bizalom olyan, mint az övé. Még csak nem is kételkedik bennem soha. Bezárom az ablakot és mosolyogva a szekrényhez lépek.
- Jól van, akkor megmondom, hogy nem vacsorázol ma itthon. De ha lehet, ne maradj soká, tudod, mennyire aggódnak érted minden egyes alkalommal, amikor este elmész itthonról.
Szelíd mosollyal bólintok, s amint kilép a szobából, el is tűnök a fürdőszobában, hogy kicsit összeszedjem magam és átöltözzek. Az előre megbeszélt cuccal kidíszítem a harisnyatartómat, majd gyorsan fogat mosok és már ki is libbenek a szobából. Olyan halkan tűnök el a házból, amennyire csak lehet. Nem kell a feltűnés vagy az, hogy felfedezzék, miféle öltözékben távozom.
Útközben elintézek néhány telefont és elfogadok pár meghívást. Csupán néhány hónapja vetettem bele magam ebbe az életbe, mégis úgy érzem, mintha születésem óta intéznék hasonló ügyeket. Nem volt nehéz belejönni, csak élveznem kell, hogy közismert vagyok és a zsebpénzem is jócskán gyarapodott azóta. A legjobb az egészben, hogy annak mutathatom magam, aki talán nem is vagyok és semmi sem történik, amit én nem akarok. Én irányítom a dolgokat, ez pedig magabiztosságot kölcsönöz nekem. Ahogy beérek a megszokott találkahelyre, átfutom az sms-eket, hátha Nick írt, hogy közbejött neki valami, hiszen…ebben a „szakmában” ezt sosem lehet tudni. Ám semmi sem érkezett tőle, így nincs más dolgom, mint várni.
Kb. tíz perc késé után szoktam azt mondani, hogy hagyom a francba az egészet. Most talán mégis érdemes hozzácsapnom még öt percet, de az én türelmem sem véges és ha neki csak ennyire fontos az üzletünk, akkor engem sem érdekel. Ahogy letelik az általam meghatározott idő, bosszankodva indulok el a másik irányba, egyenesen nekisétálva Nick-nek.
- Késtél. –jegyzem meg vádló tekintettel, s a kezébe nyomom a tasakot. – A pénz ráér, szerintem most elhúzok. Ma korábban kellene hazaérnem. –hangom kissé sértett, kikerülve őt továbbsietek.

||Nick||485 szó, igen kevés, remélem majd belejövök Smile ||
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:05 am


Atomzsírkirály kezdő volt.


Na nem, ezt nem. A jó büdös nénjét! Magamban káromkodom, még az ébresztőórával sem osztom meg a gondolataimat, azzal a kibaszott döggel, aki nem szólt nekem róla, hogy keljek fel, pedig őszintén szólva végigbeszélgettem vele a napot, meg az azt megelőző egész éjszakát.
Tekintetem az éjjeliszekrényre vándorol. Kurva jó volt az anyag, mit tagadjam, rég szívtam ilyet! Lőni nem szeretem magam, rontja a tökéletes izmaim összképét a sok lilás meg vöröses pötty, folt, zúzódásom így is van elég, amikor össze kell verni valakit azért, mert nem fizet. De eleve ott tartok már, hogy a kibaszott tököm is kivan, egyrészt a héten negyedszer baszik ki velem a kurva vekker, másrészt pedig pont most, amikor sietnék?
Csak villanásnyi ideig nézek rá az órára, bizony, rohadtul el fogok késni. És a nők utálják, ha valaki késik. Jó, én is utálom, de legalább elütöm az időt addig, lökök valamit, összeverek pár genyót, mittudomén. Most viszont tépnem kell, mint az állat - felveszem a bukót, tépek ezerrel a megbeszélt találkahely felé. Drága a motor, de a kurva anyját neki, most nem annyira érdekel, mert az anyag fontosabb. Nekibaszom a falnak a járgányt, ledobom mellé a bukót, beleborzolok a hajamba, nem tudom, mi a faszt számít, hogy kinézzek valahogy, de az az átkozott luvnya mégis kivesz belőlem annyit, hogy máskor legalább ilyenkor megborotválkozom. Mondjuk most sincs rajtam úgy hat milisnél nagyobb borosta, de a faszom kinn, ha belegondolok, hogy a szokásos menet valami olyasmit is jelentene, hogy lekapjam, ha elkezd nyávogni, hogy szúrok, itt helyben megesküszöm, a combját fogom a borostámmal helyben végigcsikarni!
Ahogy odaérek a közelébe, pár méter távra vagyunk egymástól, ahogy bevágódom a kurva sikátorba, ahol általában összezörrenünk. Bosszantóan rongyos a hangulatom hála ennek a pocsékszarkibaszottszar napnak, nem is törődöm vele, hogy tekintetem reflex-szerűen pásztázza végig a csinos kis testecskét, miközben papolni kezd nekem.
- Faszomat már, akkor minek vártál meg egyáltalán? - morgok szemforgatva, megdörzsölöm államon a pinavakarót, egyik szemöldököm felrántva nyúlok a csaj után, és csuklójánál fogva nem túl erősen rántom vissza magamhoz. Mit törődjem bármivel? Ez köztünk üzlet, amit némi erotika fűszerez, igazából meg is kefélném nagy hévvel, ha időnk volna rá, de még sosem volt - a pénz minden kibaszott esetben fontosabb, és az anyag az első, nem az, aki hozza. Ez szar ügy. Szám egy centire áll meg az övétől, parfümének illata erővel csap végig orrom belső hártyázatán, valahol megremeg a gyomrom, és közli velem a gatyám tartalma, hogy ez a lehető legjobb dolog, amit a kurva élet során bármikor szívhatok. Sötéten villanó tekintetem végigcsap a nő ajkain.
- Neked is szia - mondom mindjárt elmélyültebb és rekedtebb hangon, de ettől még nem kevésbé birtokló hévvel. Ujjaim belemarkolnak a lány ruhájába deréktájon, másik kezemmel közben zsebembe süllyesztem azt a kincset érő tasakot. Figyelmem lankad, és mire zajt hallok a hátunk mögül, úgy tűnik, már késő.
- Milyen édes kis galambok vagytok - röhög egy sötét hang, nagyon jól ismerem, a Troll az, két fejjel magasabb nálam, nem mondanám szikárnak. Megfordulok, hogy csajszikám a hátam mögé kerüljön. Hátranyúlok egyik kezéért, előrehúzom derekam mentén, remélem felfogja, hogy jobb, ha a nálam lévő zacskóért nyúl, még elszakad a finom kis anyag a verekedésben, és mindkettőnk részéről annyi a következő fizetésnek. Másik kezemmel is hátranyúlok, belemarkolok a karcsú testhez társuló izmos fenékbe, majd remélhetőleg időben ellököm őt kissé magamtól, és előre lépek az izomkolosszus felé.
- Csak nem meg kell verjelek ma még? - vigyorgok kesernyésen, kurvára de nincs kedvem ehhez, és csak remélem, hogy csajszikám megvár.
- Ide mindet, ami nálad van, köcsög - mondja a Troll, én meg köpök egyet a lábai elé.
- Köcsög, aki állja - röffenek rá, és várom az első ütést, illetve azt, hogy az elszívott és szétkefélt fejével valamit legalább próbálkozik.
Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:08 am

Felháborodva figyelem, hogy még ő kér számon. Mintha bármi oka vagy joga lenne hozzá, miközben ő volt, aki késett, ki tudja, milyen hülye oknál fogva. Nem mintha ismerném vagy sokat tudnék róla…bár neki köszönhetem, hogy most az lehetek, ami vagyok a partiarcok köreiben, de csak a nevét tudom és azt, hogy veszettül jól csókol.
- Hogy miért? Húzz a francba, Nick, én is azt teszem! – szólok oda bosszúsan, s csak egy elgyötört nyögés tör fel ajkaim közül, amikor nem túl erősen, visszaránt. Türelmetlenül várom, hogy végezzen jelenlegi tevékenységével és miután illatmintát vett rólam, engedjen végre haza. Most egyáltalán nincs hangulatom ahhoz, hogy nyelve villámlátogatást tegyen a számban, alaposan felhúzott és ilyenkor az a legjobb mindenkinek, ha messziről elkerül. Nem vagyok egy hisztis p*csa, de néha legszívesebben kitombolnám magamból a dühömet, kivételesen színjózanon. Buli arra ébredni, hogy semmire sem emlékszel a tegnap estéből, így legalább nem kell megküzdenem a bűntudattal, hogy másokat tömök a tudatgyilkos szereimmel. Ám két ilyem memóriavesztett alkalom után úgy határoztam, sosem fogok úgy becsípni, hogy nem emlékezzek arra, ami velem történt. Az én személyem ezeken a partikon szent és sérthetetlen, nélkülem mire mennének? Az alkohol néha már kevés ezeknek a tagoknak. Nick köszönésére, ahogy érzékkorbácsoló hangon a fülembe búg és közben észrevétlenül kirabol, csak egy követelő mosollyal felelek, a ajkain tartva szemeimet, megvárom, hogy elpakolja a cuccot.
- Hogy te mekkora egy s*ggfej vagy… - jegyzem meg széles mosollyal, ami azonnal le is feslik arcomról, ahogy megpillantom a váratlan jövevényt. Ahogy Nick mögé kerülök, veszem is a lapot és a kis tasakot a legnagyobb óvatossággal veszem vissza, s pakolom a jól megszokott helyre. Felvont szemöldökkel érzékelem, hogy a fenekembe markol, s bosszankodva teszek is pár lépést, hogy távolabb kerüljek a menőmanő harcosoktól, ők meg intézzék el egymás közt, én ebből kimaradok. Nem mintha annyi mindent tudnék hozzátenni az én hatalmas fizikai fölényemmel. Halkan felnevetek erre a gondolatra, s a sikátor végéből beszűrődő zajokra figyelek. Szinte minden kivehető, még egy ilyen nagyvárosban is, ha csendben figyelünk a részletekre. Az éjszaka hangjai pedig különösképpen lenyűgöznek. Ahogy egy apró kavics végiggurul az aszfalton, felcsendül egy sziréna vagy egy riasztó vad hangja, ahogy valaki hangosan kacag. Persze, amióta a partikon nyomulok, nem igazán szakítok időt a csendes szemlélődésre. Miközben nekilapulok a sikátor enyhén nedves falának, s lecsusszanok a földre, tekintetemet az óriásra szegezem.
- Na, mi lesz, haver?! Átadod vagy nekem kell elvennem? – kérdezi nagyon határozott és magabiztos hangon, s a következő pillanatban máris bemos egyet Nick-nek. Tekintetét rám szegezi.
- A r*bancod is kaphat! – jelenti ki, s látom rajta, hogy már igen nehezen bírja a napi adagja nélkül. Miközben újra felemeli kezét, hogy esélyt se adjon Nick-nek arra, hogy visszatámadjon, én felállok, s dühtől remegő hangon szólok oda neki.
- Hé, barom! Megkapod a cuccot, de akkor tűnj el innen! – vigyorog, mint aki először lát szivárványt, majd ahogy odadobom neki a tasakot, elégedetten csúsztatja a zsebébe. Én közben Nick mellé érek, arcát vizsgálgatva fordulok felé. – Jól vagy? – Közben a Troll mozdulatlanul, merev tekintettel figyel minket, s mosolya kiszélesedik arcán.
- Figyeljetek már! Nincs kedvem egyedül szívni, mit szólnátok, ha szórakoznánk kicsit így hármasban? - ilyenkor fogalmazódik meg bennem a kérdés: senki sem akarja megjavítani azt az átkozott kerítést, amelyen keresztül az ilyen álltok kiszabadulnak?
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:08 am

Olyan kibaszott goromba! Esküszöm mindenre, ami szent, rohadtul kíváncsi lennék rá, vajon dorombolni is tud, vagy csak karmolni és fújni? De a kapcsolatunk eleddig szigorúan a munkára épül, és bár a szájíze szó szerint az ínyemre való, azt nem tartanám túl valószínűnek, hogy olyan kurvára szívesen találkozgat velem.
Hogy ez mennyire érdekel? Alapesetben rohadt jól le szoktam szarni, ha valakinek nem vagyok a képébe való, és inkább a háta közepére se kér a látásomból. Ám az a tény, hogy most dühös rám a kurva ébresztő miatt, már szinte egyértelművé teszi, hogy a rohadt vekkernek halnia kell. Ha mondjuk szülinapomra venne nekem egyet, lehet, hogy megköszönném neki.
Most viszont rohadtul felhúz ez az egész szituáció, elvégre csak a kurva anyagért jöttem, amit a csajszikám szokott beszerezni helyettem, mert egyszerűen jobban bírják a melleket a beszerzőim, mint az én szájalós fejemet, és arról sem szabad megfeledkezni, hogy a mufti négy lányából négyet megkeféltem már. Nem mondanám, hogy belőve és beszívva válogatós voltam egy időben, bár még akkor is csak a jobbakkal kezdtem, mint utólag ráébredek.
- Seggfej, aha - vonok vállat kurvára leszarom stílusban, ennek a nőnek egyszerűen hazudni kell, másképp nem megy a dolog. De most nem is lenne időm kimagyarázni magam vagy akár megnyugtatni őt, mert repül felém egy ököl, amit nem tudok csak úgy kivédeni. Van erő ebben a faszfej köcsögben, és bár el tudnám intézni, nem tudom, megérné-e előkapnom most a késemet, vagy valami kis szert, amivel seperc mozdulatlanná tehetem, ha olyan rohadtul szar helyzet köszönt ránk. Meg kell védenem csajszikámat. Illetve a zsebét, amiben az anyag van. Mit érdekel engem a nő? Felmordulok, épp döntésképtelen helyzetben vagyok, kurvára tennem kéne valamit, közben meg a csajszi itt átveszi a kesztyűt.
- Bolond vagy, mondd? - kérdezem tőle fojtott hangon, miközben kissé magamhoz húzom, másik kezemet meg végigvezetem az arcomon, hogy megérezzem, bizony a szám sarkából csordogál kicsit a vér. Kurva anyját ennek a szaréletűnek!
- Szerinted most más lesz a vége, mint hogyha az előbb kapom szét? - hördülök fel halkan, és épp fordulok vissza a Troll felé, mikor az megint dumálni kezd.
- Szórakozz a te jó kurva anyáddal - rivallok rá. Tanultam én mindenféle harcmodort, de főleg a taekwondo ment királyul, csak mozdulatlan fejtartással felpillantok a csávókámra, és a következő pillanatban beviszek egy gyors rúgást a fejre, amitől hátratántorodik, és vélhetően nem kicsit szédülni kezd. Elkapom a grabancát, kirántom zsebéből a mi kis kincsünket, majd másik kezemmel elkapom csajszikám csuklóját is, és rohanvást húzom magam után a sikátorból kifelé.
- Mielőtt aggódnom kell érted valaha is - kezdek bele futás közben, de ezt a mondatkezdést veszélyesnek érzem, és kurva szar ómennek a folytatásra. - Szóval hogy valamit kurvára elbasznál, és oda az anyagnak - helyesbítek. - Legközelebb ne próbálj meg megmenteni, okés? - mordulok rá. Behúzom egy lépcsőházba, testemmel nekipréselem a falnak, és várom, hogy a loholó dög elhaladjon mellettünk. Nem szabad észrevennie. Keserű, szigorú, sötét pillantást vetek a lány arcára, fújok egyet felé, hogy arcából kirepüljenek gyönyörű tincsei.
- Szóval, faszom, kösz. Rendes volt tőled. Bár úgyis az én fizumból vették volna ki- mondom sötéten, semmi vigyor, semmi derű. Hallom a Troll loholását, ezért fejem a lány arca felé fordítom, és egészen a falhoz préselem magunkat. Kihagynék egy verekedést még ma este.
Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:10 am

Most meg mi baja van? Komolyan mondom, nem értem a pasikat, pedig már jó néhányan lekaptak egy-egy partin. Sőt, nagyrészt hímegyedekkel lépek üzleti kapcsolatba, de úgy fest, az előttem álló példánnyal valami nincs rendben. Mindegy, a lényeg, hogy neki éppannyira szüksége van rám, mint nekem rá, szóval valahogy kibírom, hogy nem értem.
Azt gondoltam, semmiféle meglepetés nem érhet és egész jól mozgok ezekben a körökben. Nos, úgy fest, meglepetések mindig érhetik az embert. Nick morgolódására csak megforgatom szemeimet, s felsóhajtok halkan. Igen, s*ggfej, ám csak gondolatban mondom ki újra.
Egy percig sem hezitálok, miután az óriás behúz Nick-nek és fenyegetőzni kezd. Ok, tisztában vagyok a tasak értékével és azzal is, hogy ez elég nagy veszteség lenne, de inkább szívja tele magát vele, mint elintézze a…szóval Nick-et. Neki azonban nem tetszik a kis akcióm.
- Nem, nem vagyok bolond! De ha te annak érzed magad, akkor menj csak oda hozzá, hogy beverje a képed! – dühös reakciót vált ki belőlem, de erről igazán nem tehetek. A sikeres rúgás után, meglepetten nézek rá, fogalmam sem volt arról, hogy ilyet is tud. Időm azonban nem nagyon van arra, hogy mustrálgassam a csillagok közt szédelgő Trollt, mert Nick megragadva a csuklómat, maga után vonszol.
- Nick… - nyögöm dühösen, mert nem viselem túl jól, ha marionett bábnak néznek, de végül nem fejezem be a mondatot, mert ő kezd bele a mondandójába. És már megint lecsesz. Nem hiszem el, ha nincs a kis közjátékom, még csak időt sem nyert volna.
- Hát persze…nem miattad csináltam, jó? Azzal fenyegetett, hogy engem is megüt és nem játszani akart velem. Nem akartam megvárni. –persze, ez is igaz, de ha nem akarja, hogy miatta is legyen, akkor ezt a részt kihagyhatom. Nem szívesen néztem volna végig, hogy bántja őt, ki tudja, mit tett volna velem, ha Nick-et lerendezte és magyarázkodhattam volna a szüleimnek. Nem tudtam volna mit kitalálni.
Veszek egy mély lélegzetet, ahogy beérünk az egyik lépcsőházba, de meglepetten szisszenek fel, ahogy hátam a falnak ütközik, s tekintetem találkozik Nick szigorú tekintetével. Nyelek egyet, lélegzetemet visszafojtva várom, hogy a Troll elhaladjon mellettünk, közben dacosan pillantok fel újra erre a csapásra.
- Na és? Az a te bajod, nem érdekelnek a veszteségeid! – eszembe jut, hogy eltoljam magamtól, s egyedül induljak haza, de még a tasak is nálam van és talán a Troll és…egyéb kifogások? Mi a franc ütött belém? Nem ismerem, nem kell sajnálnom semmit, mert nem hibáztam azzal, hogy nem hagytam neki, hogy megölesse magát ezzel az izomtömeggel. Mozdulatlanná dermedek, s próbálok nem riadt őzikéhez hasonlóan viselkedni, miközben arra gondolok, hogy teste a testemhez préselődik. Megköszörülöm a torkom, s amint kellő távolságra kerül a Troll, nagyon lassan magamba szívok egy nagy adag levegőt.
- Haza kell mennem… - szólok halkan, de ugye nincs ez így jól. A partikon én szolgáltatom a cuccot és idegen pasikkal smárolok. Nem fogok épp most beparázni. Tenyeremet a mellkasára helyezve, eltolom magamtól, hogy kicsusszanhassak börtönömből. Az ajtóhoz lépek, s onnan nézek vissza rá.
- Jössz velem? Vagy maradsz?!
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:10 am


Látom rajta, mennyire nem esnek jól neki a szavaim, de azt gondolom, hogy kurvára nem is értjük meg egymást, legalábbis nem a legjobb köztünk az a kibaszott kommunikáció. De ami Pöttyöt illeti, a kis csajszikám elég bátran viseli az úgymond harcot, és a szája is elég nagy, mint tanítványra mondhatni büszke vagyok rá, és ezért alapból is el kell hagynom egy kibaszott kurva másodperctöredékre arcomról azt a haláléhes kifejezést, és valami villanásnyi kis mosolydarab kúszik fel rá, amit egyelőre szívesen letagadok, mert kurvára nem megszokott nálam, hogy bárki kedvéért mint a hülye vigyorogni kezdjek.
Következőleg csak akkor tudok újra megszólalni, mikor végre elhúz mellettünk az a baromarcú szarfej, és addigra elég erősen hátrányba kerülök, mert a kisasszonyka bizony úgy látom, meg van rám sértődve, vagy talán haragszik, amit elméletileg én kurvára leszarok, bár jó anyagbeszerző, mivel vannak mellei és van segge, és azt is ki merem jelenteni, hogy jobb a beszélőkéje, mint nekem, sokkal. Kurvára hasznos, de az a baj, hogy nem is szabadna egy percig sem belegondolnom ennél többe, és főleg talán lekapnunk nem kellett volna egymást egy alkalommal sem, de ennek ellenére most is ott tombol agyam hátsó szegletében a késztetés, hogy megtegyem ezt újra vele, bár az tény, hogy ízes, forró szájüregénél van kellemesebb hely is, ahol biztosan jól érezném a testében magam. És eleve, mekkora faszság már! Én és minden más vágy azon kívül, amit a kibaszott kis szereim iránt érzek?
- Na ide figyelj, kicsi lány! - próbálok valami szigorú hangot megütni, hátha fel tudom róni neki, hogy tisztelet nuku felém, miközben elméletileg a mestere, a munkaadója vagy ki tudja, mégis mije vagyok. Mindegy. Hamar le kell mondjak erről, kibaszottul elkezd szakadni a kép, fáj a fejem, mint az állat, és undorodom a világtól, mint a rohadt élet. Mogorván mordulok fel, de nem rá, hanem inkább a város felé, és amikor szemem visszatalál az arcához, és tekintetem újra belefúrom az övébe, akkor már teljesen úgy vagyok vele, hogy feladom, ez hihetetlen, ezzel egyszerűen kurvára de nem tudok mit kezdeni.
- Szóval csak az én bajom minden. Te meg kurvára leszarod, velem mi van, nem miattam csináltad, persze hogy a faszomba is képzeltem csak egy pillanatig, hogy a munkakapcsolatunk van ennyire fontos neked.
Dohogok. Dühös vagyok. A leszarom szót szoktam ilyenkor használni, de most valamiért mégse jön a számra, egyáltalán nem ezt akarom mondani neki, és próbálnám vissza is fogni magam, de ki tudja már, miért nem megy úgy, ahogy akarnám a dolgot?
- Figyelj, eléd álltam. Bevédtelek. És haza is kísérlek inkább, mert én viszont egy szikrányit se örülnék, ha holnapra csak a holttested maradna, meg egy zacskó anyag vele! - vetem oda neki kifejezetten komor, kissé talán sértett hangon, de igyekszem most arcom elfordítani tőle, nem kell értesülnie róla, mi játszódik le a kibaszott agyamban. Elfordítom a fejem, és csak úgy mondom neki a többit.
- Odaadom a pénzt is. Nem akarom, hogy bajba kerülj miatta. De majd csak a kaputoknál. Úgyse fogom megjegyezni az utat, és nem zaklatlak többé a lakásodon, persze eddig se tettem, de képzeld, nem vagyok akkora seggfej bunkó paraszt. De tudod, mit? Higgy, amit szeretnél - mondom, elfordulok, és megállok megint, ha elindul végre valamelyik irányba akkor feszes, de baromira zombis léptekkel követem.
Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:12 am

Zavar a közelsége. Nem mintha nem történt volna már köztünk ez-az, de az ösztönösen jött és úgy voltam vele, lássa, mennyire vagány csajjal van dolga. De nem kell, hogy ilyen közelről bámuljon a képembe, nyomasztó mozdulatlanságban, mintha bármelyik pillanatban végezhetne velem vagy rám támadhatna, mint valami szadista, perverz sorozatgyilkos.
Csípőre tett kézzel, dacos tekintettel fordulok újra felé, ahogy belekezd mondandójába. Lekicsilányoz. Mi jöhet még?! Kitartóan fixírozok egy pontot a falon, mert nem fogom kimutatni, hogy sértőnek találom a feltételezését. Persze, hogy fontos nekem a munkakapcsolatunk, de amikor valaki el akarja látni a baját, nem tudok a munkára összpontosítani. Ok, néhány hónapja belekeveredtem ebbe az egész furcsa világba, de nem felejthetjük el, hogy előtte egy tökéletes családban, tökéletes neveltetésben részesültem és most is elvárják tőlem, hogy ne essen folt a becsületemen. Bármiféle mocsokba is zuhanok, a látszatot otthon fenn kell tartanom.
- Igen, na és? Én pedig feláldoztam azt a nyamvadt tasakot, illetve…feláldoztam volna az érdekedben. De neked csak a sz@ros üzlet számít, nem igaz? Fontos ez az egész nekem is, de nem jobban, mint a testi épségem. – hangom enyhén vádló, pedig én igazán megpróbáltam visszafogni magam. Nem kioktatni akarom, hiszen mégis csak ő a munkaadóm vagy mifene, de elég, ha a szüleim előtt vagyok engedelmes kislány.
- Tudok vigyázni magamra! – hangomban dac és ellenállás érezhető, ennek ellenére kissé megrémítenek a baljós szavak és máris másképp állok a dologhoz. – De…nem szívesen tenném meg ezt az utat egyedül. Mérges vagyok, ilyenkor kell, hogy eltereljék a figyelmemet a hülyeségeimről.
A büszkeségem nem engedné, hogy mást mondjak. A szüleim megtanítottak arra, hogy egy Austin sosem lehet gyenge vagy elesett, egy nőnek meg kell állnia a talpán és kész.
A fák lombjainak halk neszelése valahogy mindig a frászt hozta rám. Most annyira dühös vagyok, hogy még ez is hidegen hagy. Egy forró zuhanyt akarok, az ágyamat és egy fagyit. Azt hiszem…
Közben végre elindulok, de csak lassan, hogy megvárjam Mr Zombie Dollt. Egész úton csendben maradok, s ő sem igazán akar beszélgetni, ezért rendkívül örülök, amikor végre lefordulunk az utcánkban. A látvány, ami elém tárul, meglep. Egy autó, ráadásul egy átkozottul méregdrága autó parkol előttünk és a belőle kimászó pasas az anyámmal beszélget, nagyon kellemesen. Felsóhajtok és kétségbeesett pillantást vetek Nick-re.
- Figyelj, nem vagy s*ggfej-paraszt-bunkó, csak…maradjunk itt, ok? Nem mehetek most be, az anyám megöl, ha észrevesz…itt…veled. – gyengéden fogom meg a kezét, s behúzom az egyik romos kúria mögé, ahonnan még tisztán láthatom az eseményeket. Micsoda kilátás!
- Utálom a szüleim barátait! Pénzes barmok, akik azt hiszek, annyira jópofák, csak mert jó pénzért bárki nevet a szánalmas vicceiken. És úgy kezelnek, mint egy idiótát. És mindig azzal zaklatnak, hogy ideje lenne megházasodnom. Nem is beszélve Esteban bácsikámról, amikor nálunk vendégeskedik, örülök, hogy nincs fegyver a házban, mert biz' Isten lelőném.– fakadok ki mérgesen.
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:13 am


Francokat, francokat, francokat, a rohadt istenit! Ahogy rám néz, ahogy hozzám szól, világosan megérzem, hogy baja van, és azt is tudom, hogy ennek oka és kiváltója egyértelműen én vagyok. Persze nem mintha nem közölné tisztán és világosan, dacosan fénylő, tüzes tekintettel, feszülő izmokkal, levegőtől emelkedő-süllyedő, duzzadó keblekkel, hogy mi a helyzet. Próbálom most nem értékelni a tényt, hogy teste mennyire vonzza az enyémet, hanem helyette egyszerűen koncentrálok a nagy büdös semmire, ami magába húz engem, míg végül csak meg tudok állapodni a normális szívverésemnél és légzésemnél, és ridegen nézek végig rajta.
- Fel, fel, igen, hagyjuk már a faszomba azt a zacskót, mert kurvára nem érdekel, ha akarod, vissza is adom, vidd, amerre akarod, add el, akinek tetszik, most baromira semmi kedvem nincs ezt a szarságot hallgatni arról, hogy csak azért vagyunk itt már megint, mert nekem is, neked is kell ez a kis plusz, akár a pénz vagy akár a kihívás, kurva rég nem érdekel, hogy mi van, csak úgy csinálom, tudd meg, leszartam volna az egészet, ha nem tudom, hogy téged felfelé kell lökdösni a ranglétrán, hogy később biztonságban légy és tisztelet övezzen - morgok. Tudom, kurva jól ismerem már a területet és az anyagokat, a környének állítom, a legjobb díler vagyok, és én szereztem a legtöbb ügyfelet, a mufti is örülni szokott nekem, kivéve a lányai miatt. De leszarom, most kurvára az egész kibaszottul nem tud érdekelni, szívesen belekúrnám a fejem a falba, aztán üvöltenék.
- Nekem se fontosabb ez a szar, mint a testi épséged - vágom oda a kezéhez a zacskót, és csak követem némán, mint valami a nyomában loholó házőrző kutya, és meg se szólalok. Majd amikor egyszer csak megállít, abbahagyom a nagy merengésemet, megállok, odanézek az arcába, és azonnal meg is bánom. Az a félelemmel vegyes forró dac, amivel most pillant fel rám, egészen más arca, mint amit látni szoktam, és talán soha nem is kellett volna megtudnom, hogy van belőle egy ilyen Savannah is, mert így mindig eltöprengek majd rajta, lesz-e szerencsém valaha viszontlátni őt így. Morcosan rázom meg hajamat, végighallgatom, ahogy a szülei barátait írja le, majd két kezem ujjait a vállára simítom, és próbálok valami értelmeset mondani.
- Megértem, hogy mit gondolsz, mert látom, milyen vagy, és nem abba a szar világba illesz. Egy szabadabb élet kéne neked, én nagyon jól tudom már, az milyen, persze te meg én nem nagyon ismerjük egymást, csak azt tudom jól dolgozol, és jó nő is vagy - mondom. - De nem is akarlak bajba keverni azért, mert lehet, hogy csak vesztenél vele, ha megtudnák, hogy egy ilyen szabadelvű fószerrel lógsz, akkor is, ha amúgy leszarod mi van velem. És ha gondolod, akkor most szimplán megyek - teszem hozzá, de még nem mozdulok, valahol mélyen azt akarom, hogy ne fejtse le válláról a kezeimet.
Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:14 am

Képtelen vagyok leplezni, hogy dühös vagyok. De ez most komoly? Csak azért, mert késett egy kicsit? Volt már erre példa mások részéről is, talán csak ez a nap volt túl stresszes számomra vagy azért lehet, mert még sosem késett, sőt, általában már itt volt, mire jöttem.
Nick rideg tekintete és szavai kicsit elbizonytalanítanak, de valahol csak még inkább fellobbantják bennem a harag lángjait. Nem értem, miről beszél vagy mi ütött belé hirtelen. Próbálok nem kifakadni és egy-két kelletlen szó kíséretében kifordulni önmagamból.
- Őszinte legyek, Nick? Nem a pénz miatt csinálom! Születésem óta unalmas, sznob alakok vettek körül, kezdve a szüleimmel, akiket szeretek, de utálom azt, hogy sosem tudnak rám elég időt szakítani. Hogy egy idegen, megkeseredett vén pénzeszsák szavára kilométereket repülnek, de velem hetente háromszor beszélnek személyesen és akkor is nehezen vetkőzik le a rájuk erőltetett kimért szerepeket. Ha ez az ára annak, hogy kacsalábon forgó palotában éljek és mindent megvegyek, amihez épp kedven szottyan, akkor inkább nem kérek belőle. És igen, talán egyfajta lázadás vagy nevezzük hóbortnak, kihívásnak, hogy beléptem ebbe a világba, de azóta vannak barátaim…és végre nem úgy kezelnek, mint valami sérthetetlen kegytárgyat, hanem normális emberként bánnak velem. Nem kell, hogy megkíméljenek, nem akarok egy törékeny üvegpalota védelmében élni, ami bármikor darabokra törhet! – fakadok ki mégis, akaratom ellenére, de valahol jól is esik, hogy végre kimondhatom ezeket a szavakat hangosan és valaki hallja. Valaki, akiről rohadtul nem tudok semmit. Néha legszívesebben a szüleim képébe vágnám, hogy kikkel is találkozom péntek éjjel, s mivel töltöm a tanulásra szánt időmet. Egész úton némán hallgatom a csendet, kezemben szorongatva azt a hülye kis tasakot, miközben azon kattog az agyam, hogy miért mondta Nick, amit mondott. Ennyire fontos neki, amit csinálok? Hisz bármikor találhatna nálam sokkal csinosabb, szebb, belevalóbb bigét is erre a feladatra. Különben is…a francba! Nem tudok mást tenni, mint megállni, s Nick-et is rákényszeríteni, hogy kövesse a példámat. Nem akarom, hogy lássa rajtam, mennyire nagy a kockázat, s valójában sosem lenne merszem kipakolni a szüleimnek, ezért veszek egy mély lélegzetet és egy ideig csak a fák lombjainak suttogására koncentrálok. Nick minden szava, némi fáziskéséssel jut el agyamig, de utolsó mondatára gyorsan reagálnak tagjaim. Ujjaim kétségbeesetten fonódnak karjára.
- Nem! Ne menj el…kérlek! Nem akarok itt maradni egyedül, menjünk el valahová! Inni akarok! – vágom rá magamat is meglepve, hiszen nincs még péntek és holnap suliba kéne mennem, de nem akarok most hazamenni. Agatha néni ilyenkor már úgysem ellenőrzi, alszom-e és ahogy látom, a szüleimet is lefoglalják a saját vendégeik. – Talán nem illek a világodba, de a sajátomat gyűlölöm! Te biztosan ismersz valami helyet, ahol elüthetjük az időt…és közben talán…mesélhetnél magadról egy kicsit!
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:15 am


Engem is hamar felbasz a csaj dühe, aztán meg a saját tehetetlenségem ezügyben mérgel fel ki-bebaszott hamar. Nem tudok mit kezdeni vele, és nem is annyira kéne érdekeljen, miért is nem lehet leszarni, hogy most valami rosszul esett neki? Ami van köztünk, a munka ügye, és nekem baromira nem felelősségem ápolgatni a kicsike lelkét. Mégsem vagyok akkora köcsög, hogy csak szó nélkül hagyjam a kurva hosszú monológot, ami egyértelműen nem csak úgy, véletlenül hangzott el, hanem azért, hogy tudomásul vegyem.
- Szar neked, felfogtam, képzeld el, mindenkinek szar!- vágom rá, és tudom, hogy most kibaszottul nem vagyok megértő, de talán azért reagálok így erre a kérdésre, mert... De eszemben sincs tovább mondani a mondatot, és tovább rontani a helyzeten, ami hirtelenjében kialakult. Kurvára nem kérek mások sajnálatából, és biztos ez az oka, hogy rühellek én is sajnálni másokat, de ideje erről hallgatnom, és egyszerűen tényleg jobb, ha kussban maradok, mielőtt eleszi az agyamat az ideg.
Odapillantva csajszikámra látom, mennyire gondolkodik, és mikor megállít, vészterhes, de azt titkolni próbálva viszonylag mégis laza fejjel fordulok oda hozzá, bár legszívesebben kurvára elfordítanám a fejem, hogy egyáltalán ne lássa, hogy szétbasz az ideg, de a finom kis ujjaival megragadja a karomat, és arra kér, hogy ne húzzak el a picsába most rögtön, helyette vigyem búfelejtőbe.
Nem akarom most kifejteni se neki, se csak úgy a véleményemet arról, ha egy pasi meg egy csaj együtt ül le alkoholizálni és bút felejteni. De kurvára nem tartom jó ötletnek, hogy a még iskolás kis csajszikám most velem tartson abba a világba, ahol én szoktam megpróbálni minden gondomat elhagyni, mert ez már elég alternatív szórakozás, ahol nem lenne ugyan veszélyben, míg engem lát, de nem akarom a saját világomba belekeverni, és főleg attól egészen elborzasztani.
Amit csinálok, sok bajjal jár, fájdalmas és veszélyes, és főleg magányos dolog, és már azzal is nagy a rizikó, hogy az üzletbe bevettem őt. Hasznos, de nem akarom egészen tönkrevágni, kibaszott szar érzés lenne, igaz, hogy nekem már mindegy, ami volt bennem, azt sikerült tönkretennie a múltamnak rég. Kibaszottul leszarom.
Végigjáratom rajta a tekintetemet. Szemem olyan "biztos vagy te ebben?" jellegű kérdéseket sugároz. De tovább mondja, és kiüt vele, mikor azt mondja, szeretné, hogy meséljek magamról. Igazi meglepettség lehet a kibaszott arcomra írva, és a szemeim elkerekednek. Homlokráncolva ragadom meg az egyik kezét, befordítom háttal a falnak, és bár testünk közt megmarad az egészséges egy embernyi távolság, fejemet lehajtom valamennyire hozzá, és úgy nézek nagy komolyan a szemébe.
- Szerintem meg kurvára nem jó neked, ha többet akarsz tudni rólam. Csak elcseszném a világot, amiben a mostani helyett lenni akarsz. Egyszerűbb a dolgod, ha a te világod meg az enyém csak a munka terén érintkezik! - vágom a képébe olyan tipikus semmilyen stílusban, bár valójában jól esik a kérése, a kíváncsisága, de a saját érdekében jobb neki semmit se tudni rólam, és ehhez egyelőre tartani is tudom magamat. Bosszúsan húzódom el tőle, attól tartok, látszik az arcomon, hogy bár nem akarom itt hagyni, kockázatos az ötlet, hogy itt maradjak vele. Ha nem vonzana közben mint lány, még egyszerűbb is lenne, de tényleg nem szabad, hogy baja essen. Több okból is vigyáznom kell rá.
- Szóval most gondold meg, biztos épp én vagyok-e a megfelelő személy, akivel az estédet el akarod tölteni - teszem mégis hozzá, és ezzel nyitva hagyok neki egy aprócska rést, bár az igazat megvallva tudom, hogy számíthatna rá: én nem fogom bántani, de honnan tudhatná ő azt, hogy végső soron velem jó helyen van?
Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:16 am

Az anyám szerint, kár jártatni a szánkat, mert a férfiak képtelenek felfogni és végképp képtelenek átérezni mindazt, amit mondunk. Szóval…ahogy kiejtem ajkaimon a szavakat, szinte nyomban meg is bánom, hogy elmondtam neki, mert a reakciója ridegebb, mint egy kőszoboré. Talán most még jól is esne egy füves cigi, hogy ne húzzam fel magam még inkább, s érezzem, ahogy a benne lévő illékony méreg roncsolja a szervezetem. Legalább nem kell olyan szánalmasan unalmas életet élnem, mint a szüleimnek, akik rám akarják kényszeríteni a saját akaratukat.
Egyáltalán nem is kellett volna szóba elegyednem ezzel a s*ggfejjel. Igazából azt sem tudom, miért bosszant annyira a ridegsége…nem is ismerem, semmit sem tudok róla, az is bőven elég, ha néha nekib@sz a falnak és kivadássza a tasakot a helyéről, majd lelép, ahogy szokott.
- Igazad van, Nick. Mindenkinek az… - csak ennyit reagálok, hasonlóan rideg nemtörődömséggel.
Hallgatásom is elég beszédes lehet jelen pillanatban. Ez az este már csak jobb lehet, legalábbis azt gondolom egészen addig, míg meg nem pillantom a vendégünket. Ebben a szent percben csak azt érzem, hogy szeretnék eltűnni, mindegy, hová és hogyan és kivel…nem csoda, hogy mindazok ellenére, hogy úgy érzem, Nick a háta közepére sem kíván és szeretne már megszabadulni a társaságomtól, arra kérem, maradjon velem.
Tekintetében mintha némi bizonytalanságot fedeznék fel, s ahogy hátam újra randevúzik a fallal, pislogva nézek fel rá. Kíváncsiságomból adódóan mindig sikerül csalódnom kicsit, de van bennem annyi büszkeség, hogy ne lássa rajtam, mennyire bánt és felbosszant minden szava.
- Igazad van, Nick. Jobb lenne, ha most is itt hagynál a fenébe, majdcsak távozik a vendégünk és akkor bemehetek a házba. Aztán majd.. felhívsz vagy írsz egy sms-t, hogy mikor találkozzunk legközelebb. Ahogy eddig is.
Vágom rá bosszúsan, tekintetem a mögötte lévő facsoportosulásra téved. Nem érdekel tovább. Ha otthon kell lennem, a családom bábja vagyok…illedelmes, tökéletes és kifogástalan, aki akkor sem enged a könnyeinek, ha legszívesebben kirohanna egy-egy ünnepségről és zokogásban törne ki. Igazán nem számít, ha közben mások is úgy kezelnek, mint egy marionett figurát. Lehet, hogy a partikon mindenki ismer, kedvelnek, mert megkapják tőlem, amire szükségük van ahhoz, hogy jól érezzék magukat és amire nekem is egyre többször van szükségem ahhoz, hogy szabad lehessek. De sosem leszek igazán az. Sosem. Kitartóan pásztázom a talajt, majd Nick kissé eltávolodó alakját, s némi daccal tekintetemben, újra felpillantok rá.
- Igen, biztos. Ezt akarom. Veled akarom tölteni az estét, ahogy te szoktad ilyenkor! És nem érdekel, hogy te mit gondolsz erről. Ez az én döntésem! Szóval ne érdekeljen az, ami eddig is hidegen hagyott téged és dobj a mély vízbe! – felelem egészen higgadtan, ahhoz képest, amit most érzek legbelül.
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:16 am


Csak lesem, hogy most mégis mi a kurva anyja ez a folyamatos hangulatingadozás. Én mindig ugyanolyan mogorva vagyok, és tudtommal ez kibaszottul nem változott most sem, egyetlen pillanatra sem engedtem el vagy feszítettem meg magam, elvégre nem is én lennék, ha ilyet csinálnék egy árva nőci miatt.
Még akkor is, ha Savannah az a nő. Vagy Pötty. Vagy bánom én, mi a rohad anyja a név, amin hívják, mert ugyebár épp oly illatos. Na jó, nem csinálok magamból hülyét itt helyben, nem vagyok kis nyomi faszinger kisköcsög, aki nem tud magával mit kezdeni, ha a kezébe nyomnak egy ekkora magas labdához való rendes speedminton ütőt. Szóval ezt akarja a kislány. Megállok, szembe is fordulok vele. Kurva türelmes tekintettel hallgatom végig, és meg se rezzenek, míg végül be nem fejezi a mondandóját, amit úgy érzem, ennél tizenötször szebb hangon szívesebben hallottam volna, de belegondolok, hogy ez nem kéne, hogy érdekeljen engem.
Addig váltogatja a kis hangulatokat, míg az aurája kajak lilába vált, már a faszom se áll jó irányba, hogy legalább az tudná, most akkor mi a rohadt élet van, és hogy is viseljem magam. Első az igazság, mondják, okosabb volna elhúzni a belemet magam után Örkény után szabadon, de nem teszem. Megragadom a lányt két vállánál fogva, tekintetem az övébe fúrom. Nem vadak a mozdulataim, nem vagyok erőszakos, de lehetnék is, elvégre a mély víz az mély víz, de én én vagyok, a mentora, ami kettőnk közt van, az még mindig csak és kizárólag munkakapcsolat. A kérdés jobbadán kurvára kizárólag az, miért kell ezt percenként elmondanom szerény, ám agyatlan önmagamnak.
- Legyen meg a te akaratod - vágom rá végül, és nem állok neki rohadtul értelmetlenül papolni az észhez térítéssel kapcsolatos frázisokat, mert ki-bebaszottul nem tudom, miért is tennék ilyesmit, amikor kinyilvánította, mit akar, és nekem igazából nincs ellenemre. Megszólal ugyan valami ott bent, de őantiszocsága, azaz én most figyelmetlenül hagyom, és a józan ész mehet messzire, a vérvörös picsába, én meg felvonom egyik szemöldökömet, eleresztem a lányzó vállait, majd egyik kezét megfogva amolyan én vagyok a fej, te meg a nyak stílusban vezetem magam után. Ujjaim szinte összekapcsolódnak az övével, mikor ráeszmélek, ezt talán egy munkakapcsolatban kurvára nem kéne, mi az, egyszer-kétszer smároltunk, meg sem fektettem, ámbátor az nem is az én szokásom, hogy minden nővel basszak egyet, elvégre szeretkezés lenne a rendes neve, vagy mi a tököm, én meg nem szeretek senkit jelenleg.
- Akkor elviszlek valahová, és majd ott jártathatod a lepénylesődet, míg be nem tömik - adom újra a vagány srácot, de újra felröppen az agyaggalamb, jó ötlet-e ez. Nem kéne-e bárhová máshová vinnem inkább, még akár a kibaszott lakásomra is, ahol legalább biztonságban van, mert én valószínűleg úgysem támadom le. Aggodalom? Nem mondanám. Bár de, kell egy olyan csaj, aki a melóban be tud segíteni, és ő elég faszántos. Szóval megtartom. És ez azt is jelenti, hogy a felelősség is az enyém, én meg nem vagyok szadista gyilkos, bár tény, hogy van az az eset, amiben úgy tűnik, nagyon is de. Kurvára de. Például ha most elmennék a brancshoz, és valaki egy ujjal is kezet emelne rá. Nem, ez így kurvára de nem okés.
- A kérdés az, a kikapcshoz feltétlen szükséged van-e egy agyatlan tömegre. Ha hajszálnyival jobban bízol bennem, mint a többi kurvában meg a stricijeikben, tudok egy helyet, ahol ellehetünk.
Remélem, elég határozott a hang. Már érzem, hogy jobb nem hozzátenni, hogy hajnalban hazahozom. Leadnék a szerepből, ő meg azt hinné, még pátyolgatni akarom. Pedig kibaszottul nem! Vagy mégis? Éljen a határozottság.
- Olyan anyagom van, ami tutira senkinek. Bevállalod? - teszem hozzá végül mintegy csalogatásképp. Belegondolva ebbe az egész kurva szituba, semmi kedvem egy helyen lenni most a branccsal. Inkább akkor ő. Csak.




A hozzászólást Nick O. Cylwers összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 15, 2012 6:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:18 am

Fogalmam sincs, miért csinálom ezt. Valóban azt akarom, amit kérek? Tényleg meg akarom tapasztalni Nick világát? Bár eleinte valóban felszabadító volt bekerülni egy olyan közegben, ahol senki sem figyel oda a szavaira, a tetteire, ahol nekem sem kell ügyelnem minden egyes, apró mozdulatomra és ami tele van furcsa dolgokkal, titkokkal, olyan emberekkel, akiknek az én életem talán álom, de számomra rémálom.
Bár mindig vigyáztam arra, hogy csak abból az italból igyak, amit én magam szereztem, s arra is, hogy ne legyen annyira részeg, hogy másnap ne emlékezzek semmire. Rontana a hírnevemen és a családomén is, ha bárki felhasználna ellenem bizonyos infókat a titkos életemről. Igazából azt sem értem, miért hagytam, hogy Nick - akiről semmit sem tudok, csak annyit, hogy a mentorom és tartozom neki, hisz nélküle ez nehezebben jött volna össze-, lesmacizzon a sikátorban többször is.
- Jó. – reagálom kissé dühösen, mindvégig a szemébe nézve, amíg váratlanul kezébe fogja kezemet, s egyetlen szó nélkül elindul valahová. Szívem önkéntelenül is a torkomban kezd dobogni, amikor megérzem, hogy ujjai az ujjaim köré fonódnak. Talán félek. De mi a félelem? A jégcsodák, melyek végigkarcolják a gerincemet, miközben az ájulás határán vagyok? Amikor az adrenalin hatására mérhetetlen nagy erőt érzek magamban? Amikor tompán lüktet a fejem, s azzal biztatom magam, hogy csak egy álom az egész és hamarosan felébredek majd az aranykalitkámban? Igen, valami ilyesmi. Most viszont átkozottul izzad a tenyerem és a szívem ki akar ugrani a kis odújából. Hogy férhet el olyan sok érzés olyan kicsi helyen? Gondolataimból Nick megjegyzése cibál vissza a MOST-ba.
- Nem kell ilyeneket mondanod nekem! Nem ismersz még, addig beszélek, amíg akarok és senki sem hallgattat el. – teszem hozzá, bár kétség sem fér hozzá, hogy nem egészen arra gondolt, amire én. Nyelek egyet, kissé erősebben szorítva meg kezét, s megállok, késztetve, hogy ő is tegyen így. Nem akarok úgy létezni, mint egy aranybevonattal ellátott, törékeny virágcserép egy ablakpárkányon. Nem érdekel a kockázat sem, sőt, inkább vonz. Néha attól félek, az a hely, az a valami, amire én vágyom, csak elmém hozzáférhetetlen rejtekében létezik.
Szavai gondolkodóba ejtenek. Már semmit sem tudok biztosan, csak azt, hogy akarom. Azt akarom, hogy mutassa meg mindazt, amit annyira nem akar megmutatni. És amit valahol talán én sem akarok igazán megismerni.
- Bízom benned, Nick! – válaszolom halk, de magabiztosnak tűnő hangon, s egy pillanatra lesütöm szemeimet. – Oda megyek, ahová te viszel. És azt a szert próbálom ki, amit tőled kapok. Nem fogok a saját akaratom útjába állni. Bevállalom, ha van elég merszed hozzá, hogy beavass! – rendkívül izgalmasnak találom –minden félelmem ellenére is-, hogy úgymond megszökhetek ma éjjel. Az anyámnak bizonyára fontosabb a befolyásos barátja és azt sem venné észre, ha az UFO-k rabolnának el a szobámból. Különben is, ha már drogokat árulok és party-kon veszek részt, talán nem ártanak még inkább bennfentesnek lennem és több mindent megtapasztalnom ebből a világból. Nick pedig a legmegfelelőbb mentor lehet ebben. A kezét továbbra sem engedem el, pedig talán őt zavarja, hogy hozzáérek, végül gyorsan el is engedem és elmosolyodom. Néha megrémít a viselkedése, az, ahogyan beszél és hogy ennyire antiszoc módon áll hozzám, de elfogadom, hogy ilyen. Gondolom, nemcsak velem, hanem úgy általában. Különben is, valahol pont ezért találom ennyire érdekesnek és…nem is tudom még milyennek. Mostanában egyre több olyan érzésem van, amiket nem tudok kifejezni.
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:18 am


Homlokom kurva gyorsan szalad ráncba, ahogy látom, milyen hirtelen változnak ennek a lánynak a hangulatai. Nem is így mondanám, fogalmazzunk úgy, hogy kurvára nem tapasztalta még meg, milyen, amikor ez a szar világ tövig leránt magával, te ott ragadsz, és nincs belőle se föl, se le, se meg északnak meg délnek nem mehetsz, mert mint egy süket, vak és debil, nyeszlett fizikumu szarkupac, csak ülsz vagy fekszel kukán a saját hányásodban, rosszabb esetében akár valaki máséban is, és nem tudod, mit csinálsz, hány nőt ejtettél teherbe vagy hánytól kaptad el a szifiliszt az éjjel, vagy mit szívtál, ami még évekig a hajadban is ott lesz.
Most nagy a dilemma, vajon kell-e, hogy gondolkozzak ezen a kibaszott dolgon; vagy inkább szarjak bele az egészbe, használjam ki a helyzetet? Fogjam, drogozzam be, itassam szét, fektessem meg? Naná!
- Nem kell? Nem kell?! Kibaszottul nem azért mondom, mert érdekel, hogy mi a tököm van veled. Szimplán csak az érdekel, vágod, hogy ne én legyek a hibás, ha valami gázul üt ki, és aztán leshetsz, mint fogsor a pohárban! Vágod, hogy kibaszottul nem azt teszed a világban, amit akarsz? Én sem azt teszem! Amint benne vagy, már baromira nem élvezed - forgatom a szemem.
- Nézd - folytatom nyugodtabban, és szorosabbra fogom a kezét, majd szembefordítom magammal. - Kösz. Mármint kibaszottul nem azt akarom, hogy a végén szarul üssön ki ez a dolog. Ha benne vagy, mutatok egy helyet, a közelben van. Két sarokkal lejjebb, annyi az egész. Amolyan búvóhely, nem ott lakom, de kiváló arra az egy éjszakára, amíg valami laza hangulatban túléled velem a borzalmas családi perpatvar időszakát - húzom el a szám, és rájövök, hogy kibaszott lassan jött ki a számon ez a kurva két mondat, mert egyszerűen minden rohadt másodpercben kétszer át kell gondoljam, mit mondjak neki, hogy levágja, hogy nem megfektetni akarom. Sok minden valóban vagyok, de nem egy gerinctelen pöcs. Még csak óvszert sem hordok magamnál, mint a legtöbb kis köcsög a "majd az első buliban úgyis találok valakit arra az estére" szöveggel. Ez rohadtul nem én vagyok!
Hirtelen Pötty elengedi a kezemet. Nem, ez nem okés. Kurvára nem. Mert ha belegondolok, most meg úgy viselkedem, mint valami nyálas kis gennyláda, vagy tudja a faszom. Hörgéshez-morgáshoz hasonló hangot hallatok, és elindulok előre. Nem érdekel, nem érdekel, valahogy csak elegyensúlyozok ma éjjel ezen a rohadt "nem vagyok görény" és "nem vagyok egy macsó-lovag". De mi a frász bajom van megint?
- Hé - fordulok vissza hozzá. - Nem akartam leüvölteni a fejed. Csak még kibaszottul nem hiszem, hogy érted, mindez mennyire irritáló tud lenni olykor. Mikor már unod. De ma legalább lazulunk kicsit. Rám is fér már - próbálok valami mosolyt az arcomra erőltetni, de szerintem meglehetősen gyengére sikerül, és valszeg kurvára nem is áll jól, nem tudom. - Na, húzzunk. Aztán ha majd már ülünk, dumálhatunk, amennyi fér - vetem fel, és szinte reflexből újra megragadom a kezét valahol a csuklója táján, hogy biztos el ne vesszen.
Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:22 am

Pislogva hallgatom Nick szavait és egy pillanatra egészen elbizonytalanodom. Nem értem, miért kiabál velem. Ha tényleg nem érdekli, mi van velem, akkor nem kellene érdekelnie annak sem, mi történhet. Vagy ennyire nehezére esne találni valaki mást, akit néha lesmárolhat a sikátorban és aki talán ügyesebb is, mint én?
Úgy érzem, nem érti, mit szeretnék. Egyáltalán miért mondja, hogy nem csinálhatja azt, amit akar, miközben pontosan megcáfolja önmagát. Az én zárt világommal szemben Nick és azok világa, akiket itt megismertem teljesen szabad. Nem érzik úgy, hogy láncok fűzik valahová, hogy aranykalitkába zárva várják, hogyan döntenek mások a jövőjükről. De hogyan is érthetné ezt egy Nick? Végül úgy határozok, nem szólok semmit, meggyőzni úgysem tudom és nem szeretem, ha kiabál velem. Ahogy megállunk, kissé bűnbánóan pillantok fel rá, mert egyáltalán nem az volt a célom, hogy feldühítsem. Amit mondtam, tényleg komolyan gondoltam. Bízni akarok benne.
- Nem értelek, Nick. Végre kicsit szabad akarok lenni, te pedig pontosan úgy kezelsz, mint a szüleim. Mintha valami ostoba kislány lennék, aki semmit sem tud a világról! Tudod mit? Lehet, hogy nem vagyok annyira…tapasztalt, mint te vagy bárki azokon az átkozott party-kon, de nem vagyok hülye! És nem félek, mert ha nem kockáztatok, akkor olyan elcseszett leszek, mint mindenki az én világomban.
Hátat fordítok neki és úgy döntök, inkább egyedül csinálom végig. Ha ő nem avat be, akkor majd valaki más…biztos vagyok benne, hogy vannak nála jobbak is, elegem van már, hogy amióta csak először találkoztunk pár másodpercre a sikátorban, úgy gondolok rá, mint valami titokzatos fantomra, hagyva, hogy megfertőzze az elmémet. A fenébe is, hiszen semmit sem tudok róla igazán. Ez az első alkalom, hogy ét mondatnál többet i váltok vele és majdnem az első, amikor nem tapadt azonnal az ajkaimra. Az első ilyen eset után alig tértem magamhoz. Úgy estem be a szobám ajtaján, mint aki szellemet látott, s reggelig agyaltam, hogy a fenébe lehettem annyira őrült, hogy viszonoztam és előadtam a vagány dílert, ahelyett hogy jól képen töröltem volna! De ő is csak olyan, mint a többiek. Olyan? Ahh, éljen a határozottság! Azt sem tudom, mit akarok igazán…
Miközben ő előre megy, én inkább lassítok. Karjaimmal finoman átölelem magam, így védekezve a hűvös szellő ellen, mely hirtelen megérintett, pedig egészen eddig a pillanatig fel sem tűnt nekem. Próbálom visszatartani könnyeimet, mert nem vagyok én porcelánbaba, hogy azonnal pityeregni kezdjek, ha valaki rám szól vagy valami rosszat csináltam. Pontosabban, már nem akarok az lenni, mesebeli hercegnő, csíkos rabruhában. Már-már kezdek arra az elhatározásra jutni, hogy fogom magam és ellenkező irányba indulok tovább, amikor Nick újra felém fordul, s egészen kedvesen szól hozzám. Bár szeretnék, képtelen vagyok viszonozni a mosolyát, ami egészen jól áll neki.
- Sajnálom, Nick, én sem felbosszantani akartalak. És…nem szeretném, hogy úgy érezd, felelősséggel tartozol azért, ami történhet velem. Senki sem hibáztathat téged azért, amiről én magam döntök. Akkor sem, ha ahogy te mondtad, gázul üt i a dolog. Ismerem a határaimat, ha nem így lenne, már az eddigi partikon is leihattam volna magam, ágyba bújhattam volna mindenféle idegennel vagy túladagolhattam volna magam gondolkodás nélkül. De van felelősségérzetem, tudom hol a határ, akkor is, ha feszegetem néha, mert tudom, hogy ez nem elég nekem. Szabad akarok lenni végre! És… - be sem fejezem, Nick a szavamba vág és megragadja a csuklómat. Összevont szemöldökkel lépkedek mellette, igazából azt sem tudom már, mit akartam mondani. És azt sem tudom megnevezni, amit most érzek. Talán félelem? Fogalmam sincs, de eddig sem úgy tűnt, mint egy elmebeteg sorozatgyilkos. Pedig egészen izgalmasan hangzik, mi más adhatna nagyobb szabadságot, mint egy éles, áthatóan fénylő penge, mely elvágja azt a kínzóan erős kötelet, ami az élethez láncol? Újabb hűvös lehelete az éjnek, ami magamhoz térít bizarr gondolataimból, s ahelyett, hogy tovább fantáziálnék, inkább faggatni kezdem őt.
- Hová megyünk pontosan? Mesze van ez a hely? Ésés…kik vannak még ott?
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:22 am


Kibaszottul nehéz ez az egész nekem. Most már kezdek rádöbbenni, miért mindig csak annyi volt az egész, hogy összefutottunk, kavartunk kicsit. Smároltunk egyet vagy ilyesmi. Nekem ez nem is nagyon menne másképp. Az értelmes, beszédképes emberek közelsége irritál, zavar, korlátoz. Nekem nem valók az emberek. Rohadtul nem bírom elviselni őket, és ez a csaj is bizonyíték arra, hogy ők sem engem. Lehetetlen alak vagyok, vagy egy szar alak, ez mindegy is baromira, a lényeg, hogy most már megígértem neki, és nem, hogy megvalljam az igazat, kurvára nem is akarok visszalépni.
De az biztos, hogy nekem kurva sok ez így hirtelen ebből a nőből, meg akármelyik másikból is annyi lenne, mert oké, hogy jó a szája illata, édes a húsa vagy akármi, de ha beszélgetni kell vele és ha hisztis, és ha szar az élet és ez a nap amúgy is összejött, mint a franc, akkor végső soron hiába van ez az egész, mert úgysem lesz jobb semmivel.
Kibaszottul idegesít engem ez a tény. Irritál, ha rossz a csaj kedve, és most még az is, hogy Pötty úgy néz rám, mintha egy vadorzó gyilkos lennék, akire nem mindegy, hogy nézel, akihez nem nyolc, hogy szólsz. És hogy ettől miért kapja el valami langyos érzés a belsőségeimet? Nem akarok választ kapni erre.
- Figyu, nem ez a kibaszott nagy gáz, oké? Mármint nem, nem téged okollak, meg nem is hiszem, hogy egy faszom kis szar vagy. Egyszerűen nem tudok elmenni azon, hogy te valami olyat akarsz, ami nem annyira király, mint most hiszed, és ha én ezt tudom, miért ne az lenne a feladatom, hogy figyelmeztesselek?
Mindegy. Hagyom. Le kéne szarjam az egészet, könnyedén fogni fel. Tojni bele, mi lesz, de oké. Aztán mégis újra ott állunk egymással szemben, valami kibaszott kis romantikus dráma akar lenni ez az egész? Ahogy én más hangot tudok megütni, hirtelen őbelőle is kipattan az a valami más, amit olyan irtó jó megkapni és hallani. Komolyan nézek rá, majd megfogom a csuklóját, és húzni kezdem. Épp akkor kapom kérdését, mikor bevágódunk egy kisebb sikátorba, majd a kiszögellés mögött ledeszkázott, itt-ott már gyommal benőtt vén ajtót feszítek fel a szabadon lévő karom erejével.
Valami rohadt régi török fürdő ez, amiben egy ideje nincs se víz, se semmi, de még egész kényelmesek, és nem túl egérrágta állapotban vannak a rohadt kanapék, amiken biztos a különféle erotikus masszázsokat tolták a csajszikák. Itt a kis raktáram is, és valamiféle személyes merengő helyem. A színes fények még műkszenek, gyors be is nyomom a villanyt, mire innen-onnan a különböző felfutott borostyánok és vadszőlők között kibukkan egy-egy lila, zöld meg sárga lámpa fénye. Az ilyen általában lenyűgözi a nőket, és főleg azokat, akik már szívtak is valamit. Nem mondom, hogy sosem járt még itt csaj, de azért hozzá kell tegyem, hogy nem a fénnyel csábítottam ide őket, és szigorúan egyet se fektettem még meg ezeken a kanapékon. Tuti.
- Van még kérdés? - nézek rá, gondolom, hogy azóta is az ajtóban áll még, és ha elég szerencsém van, attól a pillanattól, ahogy bejöttünk, nem is nagy kedvvel menne már innen tovább. Én csipázom ezt a placcot, szóval csak elsétálok a terem végébe, amit nem neveznék túl nagy távnak, de azért egy öreg függöny eltakarja a régi öltözőszekrényeket, amelyek egyikében eldugtam a cuccaimat is. Így adok néhány röpke percet a kiscsajnak, de kiszólok neki hátulról:
- Van pár csap esetleg, ha akarjuk áztatni a lábunkat. Én még nem próbáltam, de lehet, hogy megoldható.
Itt amúgy is kellemes a hőmérséklet, ha az ember nem rohad le az ajtó mellett, ahol a deszkákon át azért be-bejön a kinti hidegebb levegő. Mindegy. Előhalászok minden szükséges cuccot, tekerek. Ez valamivel erősebb anyag, mint amiket csak úgy kiadok, és jobb is, hogy az én felügyeletem alatt leszünk. Ismerem, mint a tenyeremet, bár a csajt nem. Ahogy kilépek a függönyök mögül, egyik kezembe fogom a cuccost, és lehajítom magamról a felesleges ruhákat, majd a cpőt is lerúgom. Egy szürke trikó meg a sötét farmerom elégnek bizonyul, meg a zokni, amit hamar szintén elhagyok inkább. Célzásképp végigtekintek Pöttyön, hogy neki is jobb lesz levenni mindent, ami baj esetén akadály lehet, ha mondjuk életet kell menteni, vagy csak épp egy öv fog elválasztani az esetleges megfulladástól. Ugyan már! Mire készülök? azt fogja hinni, hogy mindjárt meg is fektetem.
- Nem hiszem, hogy fosos vagy, de csak, hogy tudd, minden ruhád pontosan ott lesz, ahol hagyod - vágom oda neki, csak hogy tudja. És várom, mit akar. Remélem, maradni.
Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 8:33 am

Nagy levegőt veszek és próbálok nem zavarba jönni a szókimondóságától. Már meg kellett volna szoknom, az én hibám. Igaz, a saját világomban még a légvételeimre is oda kell figyelnem, nemcsak a szavaimra. S mindenki más is így tesz körülöttem.
- Ok, Nick, figyelmeztess! Felfogtam, átgondoltam és ezt akarom! Különben sem értelek, eddig sem érdekelt az egészségem. – vetem oda kissé panaszosan. Valójában fogalmam sincs, miért zavar ez. Eddig sem érdekelt különösebben, én tettem a dolgom, ő pedig maradt egy fantom, egy rejtélyes idegen, aki közel sem mesebeli lény. És én nem is vágytam több mesére.
A mesék különben is telehazudják a gyerekek fejét. Bár tanulságosak is olykor, mégis...van bennük valami gonosz káröröm, mint a bohócokban. Íróik tisztában vannak vele, hogy amit írnak, csillagévnyi távolságra van a valóságtól, csak egyetlen lépésre a horrortól, s hogy a gyerekek mindent elhisznek, mert még képesek azt látni, ami nincs. Vagy ami hiába van, felnőttként már nem találhatunk vissza. Felnőni nem más, mint betévedni abba a labirintusba, ahonnan nincs kiút többé. És nem találhatsz vissza a „valóságba”.
A sikátor utáni rejtekhely furcsa, ijesztő bejáratánál megtorpanok. Komolyan itt szokott lógni ilyenkor? És hol vannak a többiek? Feszülten pillantok körbe, majd kérdésére újra a bejáratot kezdem pásztázni.
- Nem, nincs… - motyogom halkan. Mégis mit kérdezhetnék? Laikus szemek azt is hihetnék, hogy ez valamiféle sorozatgyilkos búvóhelye. Beljebb lépdelek, s alaposan körülvezetem tekintetem a helyiségen. Furcsa, ilyeneket csak filmekben láttam eddig és ott se sokat. Arra számítottam, hogy valami modern helyre visz, ahol van zene és betépett emberek, de legalábbis azok, akikkel ilyenkor elvan. Igaz, nem ismerem még eléggé ahhoz, hogy csak úgy minden ok nélkül bízzak benne, de miért akarna ártani nekem? Hisz nélkülem neki is nehezebb lenne és lássuk be, hasznos vagyok számára.
Közben persze figyelek rá is, s meglepettem szemlélem, ahogy megszabadul néhány ruhadarabjától. Végigvezetem rajta tekintetem, s zavartak pillantok gyorsan a bejárat felé, ahogy rám néz. Talán jól jönne most egy cigi.
Leveszem a dzsekimet, s csak a sötétkék felsőmet hagyom, majd megszabadulok a kényelmetlen balettcipőszerűségtől, ami egy számmal kisebb, mint a lábam, mert anya szerint így csinos és a keleti nők is összetörnek pár csontot a lábaikban, csak azért, hogy jobban mutasson. Beljebb sétálok, de egyelőre nem merek leülni vagy ilyesmi. Azt sem tudom, mit és mire használ itt.
- Igazán…kedves hely. Nem erre számítottam. – jegyzem meg, nem azzal a várható elégedetlenséggel, hangom inkább kíváncsi. A kezében lévő cuccra siklik tekintetem. Kicsit elbizonytalanodom. Pedig nem ez az, amit akartam?
- Mielőtt bármit is elfogadnék, szeretném tudni, milyen a hatása! – szólok végül, mert igen, őrültségekbe is belemegyek, de ez talán még nekem is sok lehet. Odasétálok hozzá, kiveszem kezéből a cuccot és két ujjam között tartva, felemelem. – Nem emlékszem, hogy próbáltam volna ilyesmit eddig. De szeretnék tisztában lenni a következményekkel. – nézek fel rá kissé izgatottan. Nem fogok megfutamodni…nem fogok megfutamodni…ugye nem fogok? Ciki lenne bepánikolni, eddig is magabiztosan állítottam, hogy ezt akarom. Akkor most már kár volna visszakozni és elfutni, mint valami gyáva kislány. Akkor olyan lennék, amilyennek a szüleim akarnak látni. De én Savannah Dawson vagyok és amit egyszer elhatároztam, azon nem fogok változtatni.
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Okt. 15, 2012 9:31 am


Finomodott valamennyit a szókincsem a költözéssel...

Egy ideig rohadtul nem figyelek oda arra, mit csinál a hátam mögött. Asszem, hogy nem menekül el, hanem kényelembe helyezi magát. Míg hátra sietek, hogy előszedjem a cuccaim, hallom, hogy izeg-mozog, de amikor visszatérek, azt veszem észre, hogy ugyanolyan feszengve áll majdnem ugyanott, csak a tanácsomat megfogadva már kevesebb ruhában. Ennek kifejezetten örülök, és nem azért, mert a kárát akarnám.
- Hát mire? - kérdezek vissza a kijelentésére hirtelen, szinte csak kíváncsiságból. Magam is észlelem, hogy mióta beléptünk ide, fokokkal enyhült a hangom. Talán tényleg van abban valami, hogy a fürdők ellazítanak.
- A hatása - mormogok, és azon töprengek, vajon hogyan reagál rá, ha nem adok túl pontos körülírást a dologról. - Mivel olyan dolgokat alapból nem használok, amiknek túl könnyű a függőjévé válni, ezért nem durva szer - morfondírozom. - Ellazít. Nyitottabbá tesz. De nem idiótává - váltok kicsit keserűbb hangra az utolsó mondatnál.
Előkerítem a gyújtómat, meglengetem a lány arca előtt.
- Kell vagy sem? - kérdezem. Kezébe nyomom mindkét tenyerem tartalmát, majd odalépek egy öreg nyugágyhoz, lehajigálok róla minden feleslegeset. A helyiség másik végében kiporolok egy vén, talán már nem túl illatos díszpárnát, és azt viszem oda a nyugágyra, hogy Pöttynek legyen hová ledobni magát.
- Kicsit porosak leszünk, rá se ránts - vonok vállat. Nagyot nyújtózom, közben nézem, mit csinál. Biztatom kicsit.
- A ház ajándéka, de haladj, mert én is meggyújtanék egyet - mondom neki nem a legtürelmetlenebb hangon. Világ életemben elég türelmes típus voltam, ha arról volt szó, de most valamiféle bizonyítási kényszerem van, mivel egy nagy társaságot várt, nyilván csinnadrattát. Holott ezt igazán jól csinálni csak teljesen nyugodt közegben lehet. Mint a szexet is.
- És a következményeket illetően! - fordulok hirtelen újra arcához, felemelve a mutatóujjamat is, jelezve, hogy nagyon figyeljen. Komolyan, szinte komoran nézek a szemébe. - Bármit teszek és bármit teszel, az tabu.
Hogy mire gondolok, mikor ezt mondom neki? Nem tudom. Láttam már lányokat érzelmi rohamokkal, akik a vállamon bőgtem. Férfiakat, akik hirtelen rájöttek, hogy egymáshoz jobban vonzódnak, mint bárkihez, aki épp nincs jelen, de hozzájuk tartozik. Ezer és egy dolgot láttam már, és bizony nem mindegyik nyerte el a tetszésemet, de befogtam velük kapcsolatban a szám.
- Szóval tedd csak le magad, vigyázok rád. És bármikor máskor is összefuthatunk itt, ha egyszerűen csak nincs kedved hazamenni - teszem hozzá, és szánt szándékkal nem nézek rá, amikor ezt mondom neki. Nem azért, mert nem tudnám a szemébe nézve is ugyanezt mondani. Azért, mert ha valakit elhozok, meghívok ide, az több és más, mint néhány tesztkör a nyelvemmel a másik szájában egy sötét sikátorban. Nem aggódtam az egészségéért? Talán. De most már ezt sem tudhatja biztosan.
Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptySzomb. Feb. 23, 2013 9:17 am

Ilyen hosszú időt még sosem töltöttem Nick társaságában. Neki dolgozom, néha smároltunk, mert úgy jött ki a lépés, de egyébként...semmi egyéb. Nem beszélgettünk meddig semmi másról, csak az üzletről. De nem is akartam többet, számomra ő egy Fantom volt, akiről egy-egy unalmas, családi party után fantáziálhattam a szobám falai között. Mindig szerettem azt képzelni, hogy valami furcsa lény figyel az ablakon keresztül vagy odakint áll és arra vár, hogy elrabolhasson. Kevés alkohol vagy füves cigi után már-már látni is véltem ilyesmit.
Nem gondoltam, hogy Nick ilyen helyre hoz. És arra sem, hogy csak ketten leszünk itt. Bár a jellemét tekintve, simán kinézem belőle, hogy kilopja a vesémet, most valahogy mégis megbízom benne.
- Nem is tudom. Nem erre. Valami...hogy is mondjam? okkal sötétebb, bűnösebb helyre, füstös kis barlangra, beszívott haverokra, de semmiképp sem erre. Viszont...tetszik. Nem mindennapi hely. - mosolygom Na igen! Főleg nem számomra. Nyomasztó társaságban mozognak a szüleim, néha valóságos börtönben érzem magam...
Ezeken a bulikon, még ha valójában melóval is jár és sok veszéllyel, legalább szabadnak érezhetem magam és nem akarják előírni, mikor mit tegyek. Nick pedig láthatóan elégedett velem...eddig.
Hallgatom az információkat, amiket a szerről ad. Nem tűnik vészesnek. Nem mintha ne gondoltam volna még arra, hogy kipróbáljak valami erősebbet is, de nem lenne jó egy botrány...márpedig van, amit már nehéz lenne leplezni vagy titokban tartani a családom előtt. Azt nem akarom.
Egy ideig csak pislogok a tenyeremben tartott holmira.
- Nem érdekel, hogy poros leszek. És ne gyere nekem a "ház ajándéka" szöveggel, én nem a vevőid egyike vagyok. Sosem fizettem neked cuccért, csak amit neked adtam el. És...azt i ki fogom, amit most elajándékoztam a pasasnak, aki bele akart döngölni téged a padlóba... - teszem hozz. Nem szeretem, ha tartozom és nyilvánvalóan nem keveset bukott el emiatt. Végül meggyújtom a kezemben tartott anyagot és óvatosan, lassan beleszívok, miközben odanyújtom az öngyújtót Nick-nek.
- Tabu...értem. Különben sem mondanék senkinek semmit. Hiszen tudod... - bár honnan tudhatná? Ok, ha lebukna, én is buknék vele, de ez most más eset. Egészen más. Ráemelem tekintetem szavaira.
- Oké...bár, sosincs kedvem hazamenni. Viszont néha muszáj. Különben a szüleim nyomozni kezdenének utána, amire semmi szükségem. - mondom kissé bosszúsan, s lassan, nagyon lassan szívok bele újra az ujjaim közt tartott...valamibe. Egyelőre csak enyhe szédülést érzek, semmi mást. Vajon ez a normális?
- Miért engem hoztál ide? Gondolom, hamar le akartál rázni, mint általában...mondjuk megértem, ha nem akarsz mást, egész jól végzem a dolgom. Az jutott eszembe, milyen mókás lenne. ha bemutatnálak a szüleimnek. Mármint...te tipikusan az a srác vagy, akitől az apám és vagyonos barátai rettegve tartják távol a lányaikat. - szórakoztat a gondolat, hogy egy nap bemutassam őt. Élvezet lenne az apám képén átsuhanó reakcióhullámok megfigyelése. Bár kétlem, hogy jól végződne a dolog. Nem akarok egész hátralévő életemben egy magas toronyba zárva élni.
- Szeretem ezt a szabadságot...- jelentem ki váratlanul. - Hány egyéjszakás kalandod volt már itt, főnök? - kérdezem vidáman, ami talán már a szer hatása lehet.
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyVas. Feb. 24, 2013 7:30 am


Gyújtok, szívok. Erősödik bennem valami gáz érzet ezzel az estével kapcsolatban. Az a nagy büdös igazság, hogy ritkásan szoktam bárki mással együtt szívni. Ez nem olyan, mint a csak az ökör iszik magában kezdetű alaptörvény. És ez nem pia. Ha piálni akarnék, ott a kocsma, nem is egy, rögtön találnék magamnak egy rakat helyet, ahol mint beszállítót is alapból szívesen látnának. A zsaruk elől kell csak meglépni időben, ez az egyetlen szabály, de erről a helyről tutira nem tudnak, és kábé senki más sem.
Nem lep meg olyan kurvamód azzal, hogy elmondja, másra várt. Bűnbarlang? Minek néz ez engem? Nem kretén vagyok, szimplán csak antiszoc, de mivel annyiszor jártam már a szájában, és a bugyijában egyszer se, ez neki is leeshetett volna rég.
- Ja, ez határozottan jó hely. Jobb egy koszos lebujnál, ahol ezerféle bacilus beleragadhat az ember fülébe, és ki tudja, mi még.
Komoran veszem tudomásul a helyzetet, ami bizony az, hogy régebben nekem sem ez volt a véleményem. Kellettek hozzá monoklik, detoxok, halálfélelemmel végződő ügyletek, hogy megszeressem a magányt, és a számomra legjobb dolognak lássam azt.
- Nem fizetsz, és punktum. Négy kurvára elhagyott fal közt vagyunk, és most igenis a vendégem vagy. Ne ellenkezz, légy oly jó. Könnyítsd meg, hogy ne bosszantsam fel magam.
Nem mintha hajlandó lennék ilyesmire, vagy akár arra, hogy ezt a dolgot még sokszor nyomatékosítsam. Nem vagyok az a csuklókiforgatós erőszakos pasas, szóval nem sokáig töröm rajta a fejem, akkor most mi is legyen, ha ki akarja fizetni. Mit számít? Azt se tudja, mibe fáj, amit szívogat.
A taburól, látom, jó a véleménye, és talán nem is vette különösebben magára a dolgot. Talán azt gondolja, hogy majd pucéran rohangászom fel alá lógó pöccsel a jó kis fürdőcskémben? Nem pont erre gondoltam azzal, hogy utólag nem kell beszélni róla.
Közben ő elkezd másról hadoválni, én meg csak nyitva tartom a szemem meg a fülem. Hogy biztos minden OK legyen, a falnak baszom a hátam, és úgy ülök, két lábam kinyújtva, és egyik szemem a csajon, másik meg a villogó végű, parázsló szeren. Mélyeket szívok belőle. Akartam én ezt? Talán ő akarja, én meg csak partner vagyok. Mint valami fizetett randi, vagy mi a szösz.
- Szard le a szüleidet, nem tudnak rólad semmit. Ha nyomozni kezdenének, azt tényleg ne várd meg, de egyébként az ember gyerekének mindig magára kell első sorban figyelnie - osztom a bölcsességet. Rendkívül laza vagyok drog nélkül is. A látásom nem ködös, de úgy a negyedik-ötödik füstkorty után érzek valami tompulást. Most a lányra irányítom a tekintetem, és mintha kivándorolna tagjaimból a felelősségtudat és a negatív hozzáállás egy jó része a kifújt füsttel együtt, most jobban szemügyre veszem Pöttyöt.
- Tipikusan az a szörnyű fajta, semmirevaló drogos, mi? - feltűnik valami ostoba vigyor az arcomon, de inkább félszeg, mint bárgyú, legalábbis abban utazom. Keveset mutogatom a fogaimat, és ha már muszáj derűbe fojtanom a drog hatását, akkor ne nézzek ki idiótának közben.
- Nem hozok ide nőket - vágom rá szinte sértetten a választ a kérdésére. Igen, ez egész biztos a drog, talán húsz másodperces késéssel az agyamban fogom fel, hogy mit is vágtam be neki. - Mert, lennél az első? Vagy netán a sokadik hely is megteszi?
Ez eléggé ellenkezik a gondolatmenettel, hogy semmiképp nem próbálnám fel a csajt se itt, se máshol, mert egyszerűen munkakapcsolat van köztünk, és hogy most együtt lazulunk, nos, az már így is baszott sok szabállyal ellenkezik.

Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptySzomb. Márc. 02, 2013 4:07 am

Kicsit úgy érzem, nem tesz jót neki, hogy itt vagyok. De akkor mégis mi a fenéért hozott magával? Igen, nem szeret társaságban lenni és tényleg eléggé antiszoc alkat. De senki sem élhet örökké így. Aggódom érte? Igen, talán. Nemcsak azért, mert néha megcsókolt, ha úgy volt kedve vagy mert egyrészt tőle is függ ez a végtelen szabadság-érzetem vagy mert a "főnököm". Hanem alapjában véve...elvégre szerintem kifejezetten kedvelhető néha. Én legalábbis kedvelem. Nem tudom, mint lett olyan, amilyen, de talán kezdetben neki sem volt egyszerű dolga...hiszen mindenki előtt áll egy út, amit végig kell járnia ahhoz, hogy elérje a jelent, bármit is jelentsen ez.
- Nem voltam még túlságosan...sötét helyeken. Azok a partyk, ahol eladom a cuccot, általában sima szórakozóhelyek, tele tinikkel és fura fazonokkal. Néha iszom, táncolok, de ennyi. Nem kérdezek és ők sem, így az lehetek, aki csak akarok. Ha mégis megkérdezik, ki vagyok, simán hazudhatok, mert nem ismernek. s ez megnyugtató.
Nem vagyok rá büszke, de tényleg szoktam hazudni magamról. Ha valaki megtudja, ki az apám, azonnal a barátom akar lenni, álvigyorral a képén és furcsán kedveskedve nekem. Így leginkább csak a pasikat érdeklem, mert totál részegek és mert egy-egy ilyen buli alkalmával könnyed kalandokat keresnek. Még ha öntudatlan állapotban is.
Szavaira rápillantok, s legszívesebben igenis vitatkoznék, hogy ez így nem ok, de nem teszem.
- Rendben. Nem fizetek. Sajnálom, nem akartalak felbosszantani. - szólok halkan, s szívok még egyet a kezemben tartott akármiből, amiről még azt sem tudom, mi lehet. - Nincs itt túl meleg? - kérdezem hirtelen, mert tényleg nagyon melegem van és kicsit szédülök is, bár nem negatív élmény, Sokkal inkább olyan, mintha álmodnék.
Viccesnek találom, ahogy ott ül a falnál, s bár fogalmam sincs rám figyel vagy arra, amit a szájában tart, de próbál tanácsot adni olyan Nickesen. Azon kapom magam, hogy válasz helyett csak vigyorgok rá, azon filózva, miért is akarok ráhallgatni. Nem tud semmit arról az átkozott világról, amelyben léteznem kell. Mégis, mintha többet tudna, mint amit egyáltalán sejthettem.
- Nem. Inkább az a veszélyes rosszfiú, aki mellett nem lehet egy nő biztonságban. - felelek mosolyogva. Legalábbis a szüleim így gondolják. Szerintem egyszerűen csak általánosítanak és nem az egyént nézik. Egyszerűen lehetetlen, hogy mindenki egyforma legyen...akkor sem, ha pasiból van.
Sértettem felel a kérdésemre. Mégis honnan tudnám, hová visz nőket? Ám most rajtam lenne a sor, hogy megsértődjek. De nem vagyok az a típus igazából...
- Az első vagyok, nem? Ha nem hozol ide nőket, akkor ezek szerint én vagyok az első. - valahogy kezdem úgy érezni magam, mint Alice Csodaországban. A falak, mintha közelednének felém vagy egymáshoz, nem tudom megmondani. Talán azért lehet, mert ittam egy pohárka tequilát is, mielőtt találkoztam volna Nick-kel...
- Állítsd meg a falakat... - kérem mosolyogva, s felcsüccsenek mellé, hátamat a falnak döntve, magam elé húzva lábaimat. - Szörnyű, hogy már a falakban sem lehet bízni! Mi jöhet még, a plüssmacik lázadása? Neked van plüssmacid? - fordulok felé, s ujjammal megpiszkálom az orrát..
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Márc. 04, 2013 9:09 am



Isten bizony nem olyan egyszerű manapság megérteni ezt a fránya világot, de fele olyan nehéz, mint megérteni egyetlen nőt, ha itt van egy helyiségben veled. Egyik percben vigyorogni támad kedvem, de mielőtt még tényleg megtenném (ugyanis nem szokásom), a terv hamvaiban hal meg, mert lefagy arcomról még a nem létező mosolyárny is. Némileg idegesít a tény, hogy figyelnem kell Pöttyre, aki ráadásul új ebben a helyzetben, amiben én is cseszettül újnak érzem magam. És a tény, hogy valaki újjal csinálok valami újat, nehéz.
- Igen, azért hülye nem vagyok, csak legyen tiéd a korrektebb meló - vágom oda most már épp olyan kertelés nélkül, mint amennyire egyébként lazává tesz valakit a drog. Igen, ez így van. Rám amúgy sem olyan "mindenkit szeretek" vagy "kisírom a szívem belsejét" hatása szokott lenni ezeknek, csak a szokásoshoz képest még kétszer annyira mindent lesz@rok.
Néha iszik, táncol. Semmi gáz. Igen, hasonlóan laza, mint én, vagy legalábbis azt el tudom képzelni, hogy éppen ez az a tulajdonságom, amit kedvel bennem. Ha ugyan kedvel bennem akármit is.
Ahogy rám néz, rögtön látom, hogy a helyzet cseppet sem olyan fényes, mint talán gondoltam. Mi a halálért is menne valami egyszer simán? Ezer mák, hogy legalább a szavai nem ugyanazt tudatják, mint a tekintete. Ha nehezen is, de beleegyezik abba, amit mondtam. Már szinte elkomorodnék, amikor az időjárásról kérdi (félig költőien) a véleményemet. Rajtam csak felső meg nadrág van, több nem, szóval vállat vonok, elvégre úgysem valószínű, hogy nagyon tovább vetkőznék előtte.
- De, ja. Eléggé - bólintok, és kínosan lassúnak érzem a mozdulatot, de másképp már nem megy. A szoba, vagy mi ez, nekem is elindul lassan, és mire Savannah kiejti száján a rosszfiú szót, már tényleg majdnem összejön egy átokverte mosoly.
- Áh, persze. Éleslátásod nyilván legendás - mormogom. Sosem tartottam magam olyannak, amilyennek leír. És látom, hogy ő sem gondol ilyennek, inkább csak a szülei véleményét közvetíti. Nem ismétlem meg az előző gondolatot, de én a helyében valószínűleg tényleg szarnék bele. Ezt is tettem, bár szó ami szó, a mai napig látszik rajtam a családi háttér keréknyoma. Mintha egy IFA-val mentek volna át rajtam, de segond. Szerencsére csak a lelkemen, az meg kívülről nem feltűnő.
- Ja, az első - pillantok oldalra, és szemeim rajta ragadnak, mint az egyetlen biztos ponton per pillanat. Igen, kurvára az első, és ezt egyre furább kimondani, aztán meg visszahallani tőle. Ennyit jelent neki? Vajon jelent-e annyit, mint nekem?
Kicsit közelebb kerülök hozzá, de nem tudom, pontosan hogyan. Talán ez valahol ott kezdődik, hogy a falak számomra is mozognak, és hogy érintenem kellene őt ahhoz, hogy pontosan tájékozódni tudjak a helyzetéről. Ahogy ő is felém fordul és hozzám ér, hirtelen valahogy elkapom kezét, és kínzó lassúsággal magam felé húzom őt. Mi ütött belém? Ki a halált érdekel?
- Itt nincs. Itt nem fognak lázadni - engedek meg most már egy félmosolyt, vagy inkább a drog engedi meg nekem. Aztán a mosoly fülig érő vigyorrá válik, aminek ellent akarok állni, de már nem tudok. Még mindig fogom a kezét, és még mindig egyre közeledem hozzá, őt meg húzom magam felé, a vége valószínűleg az lesz, hogy valamelyikünk a másikra borul. Ám számít ez? Ma semmi sem számít, hiszen minden tabu.
Röhej, hogy olyan közel van hozzám, tisztán látom az arcát, szemeit. A falak mozognak, de ő egy helyben ül velem szemben, vagyis mellettem, de mégis egymással nézünk farkasszemet. Talán nem is pislogunk, nem tudom ezt megállapítani. Félvigyorom nagyon lassan húzódik vissza, hogy ne érje körbe az egész fejemet. Nagyot nyelek, szám kiszárad. Másik kezemmel számhoz emelem az anyagot, beleszívok megint. Lassan fújom ki a füstöt, és cseppet sem érek rá törődni vele, hogy Pötty arcába megy.
Feléled bennem a vágy, hogy nyelvem megint érintse az övét. Hisz annyiszor megtörtént már! De máskor csak amolyan "megtehetem" volt, nem pedig észveszejtően akartam. Ha akkor megtehettem, mi is tartana vissza most? Mintha én magam mondtam volna, nagyon halványan még rémlik is, hogy nem használom ki a helyzetet.
Szemöldököm talán felemelkedik, ahogy hol a szemét nézem, hol a száját. A teljes határozatlanság lassított felvételévé válok. Ám a drog újabb hulláma kiüti bennem az alapvető emberi intelligenciát. Valahogy erőm visszatér, felállok hirtelen, és két lépést arrébb téve, elfordulva gombolni kezdem a nadrágomat, és leveszem felsőmet is.
Hülye vagyok, kérdem én? És luxus éppen nem volna megkapni a kérdést pillanatokon belül Savától is, amikor elkezdek egy szál boxerben flangálni a fürdőben keresve azt a bizonyos csapot, mely megnyitja nekem az anti-szárazságban való létezést.
- Hol a f@szomban van már az a víz...?
Nagy nehezen pillantom meg, ott van a csap a falba építve, ami aztán hajlandó lesz nekem valahová vizet ereszteni, mégpedig Pötty mellett úgy negyed méterrel. Odalépek hozzá, aztán elnevetem magam, mert levágom a szitut, hogy most körülbelül mekkora idiótának nézhet. Leguggolok, majd a nehézségeket (egyensúlyom megtartásában) áthidalva le is térdekel elé-mellé, és karom izmait feszítve elfordítom a főcsapot. Spriccelni kezd mindkettőnkre a víz.
- F@sza! - állapítom meg mindjárt derűsebben, ahogy a langyoskás vízsugár végighúz a mellkasomon, a nyakamon, az arcomon. A lányra nézek. Igen, még mindig ugyanaz a szitu, mint az előbb. Megnyalom számat, és végigjáratom rajta a tekintetem, nézem, tesz-e valamit, mielőtt elárasztja a víz.

Vissza az elejére Go down
Savannah
Ember
Ember



Hozzászólások száma: : 12
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyPént. Márc. 08, 2013 4:42 pm

Örülök, hogy egyetért. Egyszerűen iszonyatos a hőség és valahol tudom, hogy ez a szer hatása is, amiről azt sem tudom, hogy micsoda. Nem vagyok normális, hogy ilyen szinten rábízom magam. De elvégre is, neki dolgozom és csak nem akarja, hogy meghaljak! Ugye nem?
Nem, ez nem a halál előjele, azért azt érezném. Legalább nem hallucinálok. Még. Valahogy nem erre számítottam és most már kezdek kicsit pánikolni. Nincs itt egyetlen ember sem, aki megmenthetne minket vagy segíthetne rajtunk, ha netán valami balul sülne el. Túl lehet egyáltalán adagolni ezt a valamit? Nézem a kezekben tartott anyagot, de nem ismerem, még csak nem is találkoztam vele eddig. Nick eddig nekem sem adott belőle, hogy eladjam vagy legyen nálam bizonyos menőbb partyk esetére. Még sosem szívtam együtt antiszoc fantomokkal, aki mellesleg alapesetben a főnököm is. Nem is tudom, mit érzek? Feszültséget, zavart, szédülést, kis szórakozottságot? Az apám megölne, ha ezt tudná!
Kissé bosszúsan vonom össze szemöldököm, amikor az éleslátásomat "dicséri" Csak én érzem az iróniát vagy Nick valóban kissé szarkasztikus ma este?
- Te most gúnyolódsz velem? - kérdezem. Pedig nem hiszem, Nick egyszerűen ilyen és kész. Nehezére esik a kedvesség és mindeddig nem is vártam el tőle. Most mégis mi a fene ütött belém?
Az első...Nick életében az első olyan lány vagyok, akit elhozott ide. Engem. Mert nemcsak egy egyszerű drogos csitrinek tart, hanem valami fontosabbnak, jól végzem a munkámat és erről nem akar lemondani. Most nagyon büszke vagyok magamra, hogy a családom tudta nélkül, ennyire ügyesen intéztem el mindent.
Csak ez az átkozott hőség és...fogalmam sincs, honnan jönnek a plüssmacik. Csak úgy beugrik, hogy megkérdezzem tőle és megteszem Jajj, egek! Elkapja kezem, s talán nem veszi észre, mennyire erősen szorítja, én pedig elfelejtek ennek hangot adni. Csak tekintetét kémlelem, elmélyülök benne, kissé talán kétségbeesetten. Próbálok lélegezni. Megijeszt az, amit csinál, mégsem tudok sem szólni, sem mozogni, csak várok. És nem tudom, mire várok. Ajkai lassan közelednek, s még sosem tartott ennyi ideig, hogy csak úgy simán megcsókoljon, mint eddig. Szívem most mégis hevesen lüktet, ez a helyzet annyira más. Szabad kezemmel valahogy mégis csak sikerül megtámaszkodnom. Ajkaimat mégsem érik el ajkai, s én álomittas tekintettel sóhajtok egyet. Ez a sóhaj pedig megismétlődik még egyszer, ahogy a furcsaízű füstöt az arcomba fújja, bár kissé kómásabban pillantok rá és sűrűn pislogok mellé. Most mire vár? Meg akar csókolni vagy sem? És ha most béna leszek? Aggodalmasan kémlelem ajkait. Igen, akarja. De most annyira...más. Ijesztő. Mintha a drog miatt lenne ilyen.
Aztán hirtelen feláll és eltűnik és én tanácstalanul ücsörgök tovább, kérdő pillantást vetve rá. Tágra nyílt szemekkel figyelem, ahogy vetkőzni kezd, pillanatokig szóhoz sem jutok, csak tátogok némán, s érzem, ahogy elönti testem az adrenalin.
- Nick, azt mondtad, hogy nem fogod...- hadarom össze-vissza. - Én nem...mégis mit csinálsz? Én még nem...én...- azon agyalok, milyen ciki lenne elsírnom magam, s próbálom is visszatartani könnyeimet. De akkor sem drogos állapotban akarom elveszteni a szüzességem, nem így, hogy talán fogalma sincs róla, ki vagyok és reggelre elfelejtünk mindent. A földet fixírozom és eldöntöm, hogy elfutok. Ám kérdésére értetlenül pillantok fel rá.
- Miről beszélsz? Milyen víz? - egy pillanat alatt meg is kapom a választ, ahogy feltör mellettem a langyos vízsugár. Egészen a falhoz húzódom. - Te megőrültél! - szólok kétségbeesetten. Mégis mi olyan vicces? Hát nem érti? A falak iszonyatos tempóban közelednek, s érzem, hogy a doghártyámban lüktet a szívem.
- Meg fogunk halni...én nem tudok úszni. - szólok kétségbeesett hangon. Odakúszok hozzá és kétségbeesetten, nagyon szorosan ölelem magamhoz.
- Állítsd meg a falakat, Nick...kérlek...állítsd meg őket! - szipogom rémülten, már fogalmam sincs, mi történik. Csak a falak akarnak körbezárni, miközben a víz csak folyik és folyik... - Állítsd meg, Nick...nem akarok meghalni... - félek. Nagyon erősen szorítom, s remélem, hogy nem fullad meg, mert...egyedül nem tudom, mihez kezdenék most.
Vissza az elejére Go down
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick EmptyHétf. Márc. 11, 2013 10:34 am


Azt látom rajta, hogy nincs egészen jól. Talán máshoz van szokva, de lehet, hogy nem is a szer olyan marha ütős neki, hanem a környezet az, amit túl kopár. Túl üres. Túl nyugodt. Ketten vagyunk, és akár veszélyben is érezheti magát - miattam. Ebbe belegondolhattam volna előbb is, de nem tettem meg, és késő is lenne most már. Ideje, hogy ép eszemhez térjek, de nekem sem megy már. A vak ösztönök sem, inkább csak a drog hatása az, ami uralmat élvez felettem, és nekem cseppet sincs választásom.
Kérdez, és nekem baromi gyorsan vissza kell térnem ebbe a világba. Nincs nagy választásom, ha Pöttyről van szó. Mintha a kérdés valójában feltételezés volna, pedig nem vagyok az a fajta, és tudja ő is jól. Mindent kétszer olyan komolyan veszek, mint kellene, kivéve talán magát a család és élet fogalmát. Ami a legfontosabb - nos hát, valaki másnak!
- Én aztán nem- mondom olyan közömbös hangon, hogy még én is megijedek tőle. Valami laza arckifejezést erőltet rám a drog, és úgy érzem, repülni volna kedvem. Még tudom, szerencsére, hogy reálisan nem menne a dolog.
Ám a realitások talajáról mégis sikerül mozgó partszakaszra érnem, ahogy felállok a földről, és hirtelen öltözékem legtöbb darabjától megszabadulok. Csak hirtelen pillantok vissza a lányra, csak hirtelen érnek el tudatomig a szavai. Tekintete úgy csattan az enyémben, mintha kővel vágnának fejbe, s bár nem sikerül visszaereszkednem a valóság buta, üres szintjeire, ő felemelkedik lebegő tudatomhoz, és hirtelen mintha érteném félelmeit.
- Én nem bántalak- dünnyögöm. De csak eddig jutok el, mert siránkozása és jajveszékelése közepette rám tapadnak karjai, és én nem vagyok képes többre, szép lassan egyik kezemmel átkarolom vállait, másik kezem ujjait hajába, tincsei közé csúsztatom. Érzem tarkóját, nyakát, közelebb húzom magamhoz fejét. Nagyot nyelek, mélyeket lélegzek. Orromba csap különleges illata - senkié sem lehet hasonló ehhez. Hol van már a drog a kezemből, és kit érdekel? Elhagytam valahol, talán letettem, nem számít rég. Karjaimban tartom őt, és hirtelen annak vágya, hogy "csak" megcsókoljam, átcsap abba, hogy soha ne engedjem el.
- Hunyd le a szemeid- mormogom hajába a lehető leghalkabb hangomon. Igen, tudatosan meg akarom nyugtatni őt. Vállára tapadó ujjaim finom bőrét cirógatják, óvatosan siklanak feljebb-lejjebb ütemesen. Ruhátlan testem minden apró sejtje érzékeli, és érzékelni is akarja őt, és képtelen vagyok feladni ezt a vágyat, még akkor is, ha jelen pillanatban van, ami ennél sokkal fontosabb.
- Megvédelek. A falaktól is. Magamtól is. Még a plüssöktől is, akár- engedek most először teljes mosolyt ajkaimra, tudom, úgysem látja, hisz arcom jóformán az arca oldalához simul. Talán csak arcizmaim rándulását érezheti, de vajon el tudja-e képzelni, mit vált ki belőlem ezekben a pillanatokban? A nadrágom el tudja képzelni, de langyos víz, mely oldalamat csapkodja, szerencsére ezúttal megsegít benne, hogy legyűrjem lángoló kedélyállapotomat.
Leveszem kezem a hátáról, a csap alá tartom ujjaim, majd végighúzom őket lángoló homlokán. Másik kezemmel elhúzom fejét az enyémtől, hogy lássam arcát, hogy vizes ujjaim végighúzzam remélhetőleg lehunyt szemei fölött. A birtoklás vágya, a nő iránt gyulladó szenvedély rávesz, hogy az alácsurgó vízcseppeket számmal itassam fel onnan, és még csak rossznak sem érzem miatta magam. Nem, nem fogom bántani őt... És ez tabu.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Savannah&Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah&Nick   Savannah&Nick Empty

Vissza az elejére Go down
 
Savannah&Nick
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lucid Animism Szerepjáték :: Lucid Animism - Kavicsos utak - Bawaajige :: Bawaajige :: Belvárosi Negyed :: Sikátor-
Ugrás: