Lucid Animism Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lucid Animism Szerepjáték

Lucid Animism - a létező álmok világa. Éld meg az álmaid, légy mások rémálma!
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Savannah&Nick
Nickolas Othello Cylmers EmptyHétf. Márc. 11, 2013 10:34 am by Nick O. Cylwers

» Saját hirdetés
Nickolas Othello Cylmers EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 2:48 am by Admin

» Where we belong || Harry Potter új generáció FRPG
Nickolas Othello Cylmers EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 1:42 am by Vendég

» Játékostárs-kereső
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 11:48 pm by Stefan von Leander

» Új képesség igénylése
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:22 pm by Admin

» Mr. Kal'Assan; Marléne S. A. - Színházi est
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 8:19 am by Marléne S. Arwisc

» Fejlődés szabályai
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 6:53 am by Admin

» Shane Roderick Kal'Assan
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 6:24 am by Marléne S. Arwisc

» Bernardo Tyran's
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 6:01 am by Bernardo Tyran's

» Világleírás ismertető
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 5:05 am by Marléne S. Arwisc

» Sherwood College
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:31 am by Admin

» The Killing Dance
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:29 am by Admin

» Marvel World
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:26 am by Admin

» Last minutes & lost evenings
Nickolas Othello Cylmers EmptySzer. Okt. 17, 2012 4:21 am by Admin

» Nickolas Othello Cylmers
Nickolas Othello Cylmers EmptyHétf. Okt. 15, 2012 5:46 am by Nick O. Cylwers

Top posters
Admin
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Nick O. Cylwers
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Savannah
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Marléne S. Arwisc
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Bailey Crouse
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Stefan von Leander
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Shane Kal'Assan
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Bernardo Tyran's
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Tyros E. Nott
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Eleanor Silencio
Nickolas Othello Cylmers I_vote_lcapNickolas Othello Cylmers I_voting_barNickolas Othello Cylmers I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Affiliates
Nickolas Othello Cylmers 160x1210

 

 Nickolas Othello Cylmers

Go down 
SzerzőÜzenet
Nick O. Cylwers
Ember
Ember
Nick O. Cylwers


Hozzászólások száma: : 13
Regisztrált: : 2012. Oct. 15.

Nickolas Othello Cylmers Empty
TémanyitásTárgy: Nickolas Othello Cylmers   Nickolas Othello Cylmers EmptyHétf. Okt. 15, 2012 5:46 am



Nickolas Othello Cylmers Nev10

Nickolas Othello Cylmers




Nickolas Othello Cylmers Jellem10
Tíz belső jellemzőm: unalmasnak mondanak, sokan le akarnak velem feküdni, sok mindenkivel nem akarok lefeküdni, tényleg unalmas vagyok, több drogot adok el a szervezetembe juttatottnál, megfekszi a gyomromat a gyilkolászás, mindig utáltam a családomat, ettől függetlenül akarok saját családot, bírom a stresszt, rondán beszélek.
Tíz külső jellemzőm: csak farmer nacit hordok, van egy famer- meg egy bőrkabátom, csípem a futócipőket, sokszor szúr a borostám, még többször már inkább csak csiklandoz, a szemöldökeim mindig tekintélyt kölcsönöznek, sokszor vágok szigorú arcot, sokszor beszélek mogorva hangon, sosem fázom, erős alkatom van.

Nickolas Othello Cylmers Torten10
- Faszom ebbe az egészbe! - verem öklömmel a falat, és a következő pillanatban már tudom, hogy gondom lesz rá: ezt a nyanyát még az éjjel lepuffantja valaki, amiért kötekszik velem. Még hogy pszichiátria! A jó kurva nénikéjét neki. Minden esetre nem ütöm tovább a tárgyakat magam körül, mert itt fognak marasztalni az éjszakára. De abból nem esznek. csak villantsam meg a kártyámat, és máris kint vagyok. Nem, mintha érteném, mit akarnak velem ebben a városban. Elkapnak az utcán, mert idegen vagyok? Nem tudnak semmit sem rám bizonyítani. A duzzadó férfiasság és a duzzadó pénztárca két rohadt nagy előny. És én mindkettővel kibaszott jól vagyok.
- Kérem, válaszoljon az előbb feltett kérdéseimre. Hallanom kell az életéről, a származásáról, fel kell jegyeznem ezeket, különben kénytelen lesz néhány napot köreinkben tölteni - recsegi a vén ördögfajzat, én meg kurvára unott sóhajt hallgatok, felhördülök, de mit ad isten, vállat vonok, és belekezdek a kibaszott kis mesémbe.
- Baromira nem itt születtem. Apám meg anyám manhattani újgazdagok voltak, egyik politikus, a másik meg bólogató öleb. Nem mondanám szépnek a meghitt kis családom történetét, igazából tele volt bűnnel, mocsokkal meg árulással, de szerencsére a leszámolásokhoz mindig csak annyi közöm volt, hogy olykor legfeljebb egy-egy gyilkosság szemtanúja lehettem, vagy még kellemesebb esetekben magam lehettem akár az elkövető. Megtanultam szépszerével, hogy a pénz minden esetben kihúz a bajból, főleg, mert két bátyám is volt, illetve egy még van, az idősebbiket apánk korrupt nyomozónak taníttatta, míg a rendőrség meg nem neszelte a piszkos kis dolgait. Vele jobb kapcsolatot ápoltam, mert Greg igazán benne volt mindenben, ami nekem tetszhetett, mindig bejutottam vele a tiltott bárokba, kocsmákba és a legjobb helyekre, ahol kitanultam, mit adhat az embernek a kapcsolati tőke. Aztán a drogügyek miatt Greget kinyírták, és én helyből megkaptam a posztját, bár akkor még csak tizenkettő voltam, és apám terveiben nem szerepelt ez a korai szerepváltozás, ártatlan kicsi nickből hirtelen bélyegnyaló, sulifelbujtó, drogárus Othello lettem.
Bírtam a dolgot. Egyre többet tudtam csúszkálni az idegen pénzes lábak között, és egyre több aprót nyalhattam fel magamnak, míg végül annyira össze tudtam szedni a saját sorsomat, hogy szimplán beleuntam faterbe. Fiatalabbik bátyám, Zack egyébként se bírta a fejemet soha, szóval valahogy úgy mondanám, hogy köcsögölt velem, amennyi tőle telt. Igazából nagyon hamar eljutottunk arra a szintre, hogy egy este véresre vertük egymást, mikor bedrogozva rám talált a wc-n, és azóta elég pocsékul vagyunk. Anyám belehalt hamarosan abba, hogy fater egy idióta alvilági mocsok, aki nem tiszteli a nőket, sem az élet nagy értékeit. Én sem. Apámra ütöttem, és aztán tényleg ütöttem is rendesen, mert összevertem, amikor ki akart vágni engem a házból. Elég lila lett a képe, a bordázata meg égő vörös, megfosztottam némi hemoglobintól, elhoztam a drogot, ami bent volt készletben, majd felmarkoltam némi lóvét is, konkrétan lenulláztam két számláját a nyolcból, Svájcba menekítettem a pénzt, fogtam magam és téptem. A kurva anyját fogok én itt maradni, ahol mindenki úgy ismer, mint a rossz útra tért tékozló Nickolas Othello Cylwers!
Látom, ahogy a vénasszony megrángatja a szemét. Nyel is egyet. Hihetetlen. Szerintem már nedves alul, csak le kéne tépjem róla a ruhát. Még annyira nem is néz ki rosszul, mennyi lehet, harmincnyolc? De mindegy. Öklömmel a falnak támaszkodom, odavillantom rá a tekintetemet.
- Na, kisanyám, most már megyek. Kurvára nem írt le semmit arról, amit beszéltem, de vegyük úgy, hogy megbocsátom. Maga ír rólam valami szépet, én meg felírom egy cetlire a telefonszámomat.
Nyel egyet megint. Én meg elvigyorodom, és szépen kisétálok. Ennyi az élet. Annyi, amennyit hajlandó vagy cseszekedni vele.

Nickolas Othello Cylmers Kepess10
nincs

Nickolas Othello Cylmers Fontos10
Foglalkozás: drogdíler
Hajszín: sötét
Szemszín: kék
Ismert családtagok: Zack, Greg (testvérek), fater& mutter, valszeg halottak mind
Szexuális vonzalom:
Születés ideje: 1993. okt. 29.
Születés helye: USA, New York, Manhattan
Családi állapot: független
Vágyak: normális élet, csend, nyugalom, hagyjon mindenki békén
Félelmek, fóbiák: túladagolás, megoldhatatlan balhé, beüt a crach
Betegség, allergia: nem tudok róla
Mélyre ható rossz emlékek: pár gyilkosság, apám félig megölése, anyám halála, Zack és Greg létezése, csupa snassz dolog

Vissza az elejére Go down
 
Nickolas Othello Cylmers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lucid Animism Szerepjáték :: Lucid Animism - Kristálygömb :: Karakterlapod helye :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: